HOROSKOPI (1.X – 7.X)

0
259

AUNS
Kaut arī tev ir ass prāts, dažkārt der ieklausīties intuīcijā – šoreiz tā būs labs padomdevējs. Darbā iespējas sekmīgi noslēgt kādu projektu, vai parādīt savas spējas un, iespējams, saņemt vilinošu karjeras piedāvājumu. Brīvdienās palutini sevi, iegādājoties ko skaistu „priekš sirds” un palutini savus mīļos.

VĒRSIS
Darba jomā šobrīd īpaši panākumi nav gaidāmi, tāpēc paveic tikai pašu nepieciešamāko. Diez vai ir vērts tērēt laiku un enerģiju tukšgaitā. Labāk velti vairāk uzmanības privātajai dzīvei. Ar otro pusīti šis un tas pārrunājams un izlemjams. Vari ieplānot ceļojumu, kas paplašina redzesloku, vai uzsākt mācības.

DVĪŅI
Mājās gādā par saskaņu, ar sīkiem, sadzīviskiem strīdiņiem nav vērts bojāt brīvdienas. Labāk ar saviem mīļajiem kaut kur aizej, apmeklē pasākumu vai dodies nelielā izbraucienā. Jaunajā nedēļā atrisināsi lietišķos jautājumus un nokārtot darīšanas iestādēs vai bankā. Darbā radīsies interesantas un radošas idejas.

VĒZIS
Tu nenogurstoši rūpējies par ģimeni, tuviniekiem un mīļiem cilvēkiem, un tieši tā arī paies šī nedēļas nogale. Ja iekrājušies saimniecības darbi, tad tos gan vajadzētu sadalīt visiem mājiniekiem vienlīdzīgi. Jaunajā nedēļā darbā vai biznesā darāmā pilnas rokas. Labs laiks lietišķo kontaktu veidošanai.

LAUVA
Vairāk panāksi, ja lēni un pacietīgi skaidrosi savu pozīciju, nevis „šūmēsies”. Tad kolēģi vai biznesa partneri atbalstīs tavas idejas un atzīs par autoritāti. Brīvdienās darba tēmu gan „neņem līdzi uz mājām”. Ģimene un mīļotais cilvēks noilgojušies pēc tavas sabiedrības. Sarīkojiet kopā jestru mājas ballīti!

JAUNAVA
Liela nozīme šajā periodā būs privātās dzīves norisēm. Brīvajiem cilvēkiem iespējama aizraujoša iepazīšanās, bet pāriem jāpadomā, kā attiecībām „piešķilt” jaunu dzirksti. Darba dienas ritēs ierasti, taču jābūt uzmanīgam naudas lietās. Ja plāno kādu lielāku pirkumu, izpēti cenas un piedāvājumu, lai nesanāk pārmaksāt.

SVARI
Vajadzētu apdomāt, kas patlaban ir un kas nav svarīgi, lai spēki neaiziet tukšgaitā. Iespējams, jāmaina nodarbe vai jāpārkārto ikdienas dzīves ritms. Brīvdienās par darbu gan nedomā, bet velti uzmanību ģimenei. Tuvie cilvēki uzlādēs ar optimismu un spraigās sarunās dzims labas idejas. Novērtē to, kas tev dots.

SKORPIONS
Būsi šarmants, un tādējādi iekarosi simpātijas un cilvēku labvēlību. Šis ir īstais laiks, lai apsvērtu jaunus projektus, tikai finanšu jautājumos gan jābūt maksimāli uzmanīgam. Darba dunā neatstāj novārtā privāto dzīvi. Brīvajiem ļaudīm labs laiks, lai iepazītos, pāriem – rudenīgas romantikas baudīšanai.

STRĒLNIEKS
Mērķi var izrādīties lielāki, nekā iespējas tos sasniegt, tāpēc – palēnām, pamazām izdari mazumiņu. Par ienākumiem nevajadzētu sūdzēties, bet ar tēriņiem arīdzan apdomīgi. Iespējamas kādas pārdomas saistībā ar sirdslietām – pasper solīti pretī, izrādi savas simpātijas un izrunājies no sirds.

MEŽĀZIS
Pavadi laiku mierīgi un sargies no stresa situācijām. Ja dienas rit saspringti, tad noteikti kompensē to ar atpūtu vienatnē. Izej pastaigā, aizbrauc pie jūras vai uz mežu. Svarīgās lietās turi grožus savās rokās, pats vislabāk zināsi, ko un kā darīt. Sirdslietās saulainas emocijas un neparasti piedzīvojumi. Neapspried privāto dzīvi ar citiem.

ŪDENSVĪRS
Brīvdienās dodies ekskursijā ar izglītojošu saturu vai apmeklē mākslas pasākumu, tas uzlādēs pozitīvi. Darbā var nākt vilinošs karjeras piedāvājums, bet vajag to kārtīgi izvērtēt. Dažkārt solījumi ir skaistāki par realitāti. Visas mutiskās vienošanās vajadzētu noformēt juridiski „stipros papīros”.

ZIVIS
Nedēļas nogalē piemērots laiks dažādiem mājas darbiem, mājokļa pārkārtošanai un kulinārijas eksperimentiem. Nodarbojoties ar dzīves praktiskajām lietām, atceries arī par garīgām tēmām. Var rasties interese par ezotēriku un netradicionālām zinībām. Piemērots laiks kursu un semināru apmeklēšanai.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe