HOROSKOPI (14.V – 20.V)

0
306

AUNS
Brīvdienās veiksies mājas un dārza darbi, būsi pilns spara kārtot un pārkārtot, stādīt un apčubināt dārza ziedus vai istabas augus. Tas uzlādēs pozitīvi un dos sirdsmieru, kas būs nepieciešams jaunajā darba nedēļā – iespējamas domstarpības ar kolēģiem, bet tajā pat laikā var nākt karjeras piedāvājums.

VĒRSIS
Ļoti nemierīgs periods: nāksies iesaistīties dažādos projektos, daudz kontaktēties ar cilvēkiem, risināt sarežģītus jautājumus. Lai vai kā būtu – viss, kas notiek, notiek uz labu – ievelc elpu un izdari. Brīvdienās vajadzētu kaut kur aizbraukt. Izkustēšanās no ierastās vides nāks par labu attiecībām.

DVĪŅI
Prāts atvērts mācībām un jaunai informācijai – piesakies kursos, apmeklē semināru, uzklausi pieredzējušākos kolēģus. Jebkuras jaunas zināšanas noderēs, turklāt tu zināsi kā tās nekavējoties likt lietā. Piemērots periods profesionālai izaugsmei. Vari kārtot nopietnas, lietišķas darīšanas iestādēs.

VĒZIS
Liela nozīme personīgajai pievilcībai – pratīsi atstāt iespaidu uz cilvēkiem un tas palīdzēs kārtot lietišķus jautājumus un arīdzan privātajos kontaktos. Brīvajiem ļaudīm iespējama pavasarīgi romantiska iepazīšanās, bet pāriem ikdienas ritmā kāds jauks un iedvesmojošs notikums, kas vairāk satuvina.

LAUVA
Nedēļas nogali pavadi ar saviem mīļajiem – kaut kur aizbrauciet vai apmeklējiet pasākumus. Būs jautri, interesanti, tikai jāsargās no sadzīviskiem strīdiņiem. Brīvajiem ļaudīm, dodoties sabiedrībā, sirdī var uzšķilties simpātiju dzirkstelīte. Darbā gūzma pienākumu, neuzņemies pārāk daudz.

JAUNAVA
Sabiedriski aktīvs laiks – iespējams, jāuzņemas kādu pasākumu rīkošana, jāpalīdz cilvēkiem un, protams, dūšīgi jāstrādā. Tu esi krietns darba darītājs, un tāpēc dažādi pienākumi tevi „atrod”. Taču kādā brīdī vajag arī apstāties un palūkoties apkārt. Ir pavasaris, un tas sirdij liek pukstēt straujāk.

SVARI
Profesionālajā jomā panākumi un atzinība, kas paver jaunus izaugsmes ceļus. Ja maini darbu vai piekrīti karjeras piedāvājumam, nekautrējies runāt arī par atalgojumu. Labs laiks peļņai un ienākumu pavairošanai. Mājās daudz pienākumu, taču tu ar visu veiksmīgi tiksi galā.

SKORPIONS
Dodies brīvdienās pavasarīgā izbraucienā, iesaisties sportiskās aktivitātēs, ielūdz draugus uz dārza svētkiem vai sarīko romantisku pasākumu ar mīļoto. Lietišķiem jautājumiem vai biznesa attīstībai nav tas labākais laiks – projekti var bremzēties, norunas izjukt. Būtiskas lietas pagaidām neuzsāc.

STRĒLNIEKS
Iespējas nopelnīt, ja vien tam veltīsi visu savu enerģiju un spēsi saskatīt izdevīgumu tur, kur citi to nepamana. Finanšu lietās laba izpratne un stratēģiskā domāšana. Ja pietrūkst kādu zināšanu, tad ķeries pie mācībām. Brīvdienās apdari saimniecības vai dārza darbus un sarīko ballīti.

MEŽĀZIS
Būsi noskaņots romantiskiem piedzīvojumiem un par piekrišanas trūkumu nevarēsi sūdzēties. Tajā pat laikā ikdienas dzīve prasīs savu tiesu un darbā gaidāmi atbildīgi pienākumi. Ģimenes cilvēkiem vajadzētu vairāk laika pavadīt kopā un sarīkot plašāku saietu radiem.

ŪDENSVĪRS
Ar idejām un enerģisku rīcību iespējams pavairot ienākumus – meklē jaunas iespējas vai pievērsies privātajam biznesam. Viegli veidosies kontakti ar cilvēkiem, un sarunas būs auglīgas. Tikai nerīkojies pārsteidzīgi un pirms pieņemt kādu svarīgu lēmumu, visu rūpīgi izrēķini un apdomā.

ZIVIS
Brīvdienās apmeklē koncertu vai klubu un izklaidējies, iepazīsies ar interesantiem cilvēkiem. Darbā neiesaisties situācijās, kur kolēģi skaidro attiecības, bet centies pēc iespējas labāk paveikt savus pienākumus. Dienas būs ļoti piepildītas, jāsadala uzmanība, lai visu paspētu.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe