HOROSKOPI (15. IV – 21. IV)

0
148

AUNS
Būsi uz radošā viļņa un prātā nāks oriģinālas idejas. Ir vērts padomāt par to realizāciju, tikai nerīkojies sasteigti. Darbā jaunas iespējas un izaicinājumi, kas vainagosies ar panākumiem. Līdz ar dabas atmošanos brīvdienās jutīsies iedvesmots arī dažādiem saimnieciskiem darbiem.

VĒRSIS
Atrodi kādu laiku sev vienam, lai mierīgi padomātu, šādi brīži nesīs noderīgas atziņas. Darbs prasīs radošu pieeju un iedvesmu, taču panākumi būs un arī gandarījums neizpaliks. Ar radiniekiem dažādos jautājumos var būt atšķirīgi viedokļi, tāpēc jāmeklē kompromiss.

DVĪŅI
Prāts un intelekts būs augstā līmenī, pieņemsi pareizos lēmumus un būsi padomdevējs arī citiem. Daudz enerģijas prasīs darbs, pienākumi būs atbildīgi un varbūt viss nenotiks pēc tava prāta. Darba dunā neatstāj novārtā privāto dzīvi. Ja esi ar kādu kopā, tad parūpējies, lai dienu ritumā neiezogas rutīna.

VĒZIS
Labprāt iesaistīsies dažādās sabiedriskās aktivitātēs. Kontakti veidosies viegli un bez problēmām, apmeklēsi pasākumus un iepazīsies ar vajadzīgiem cilvēkiem. Darbā ies diezgan nemierīgi, bet šis ir īstais brīdis pozitīvām pārmaiņām. Mājās valdīs mīlestība un saticība. Brīvdienās vēlams neliels ceļojums.

LAUVA
Savu pozīciju un autoritātes nostiprināšanas laiks – dalies pieredzē, neliedz citiem padomu un nebīsties pieņemt izšķirošus lēmumus. Vēlams apgūt ko jaunu un papildināt profesionālās iemaņas, tas būs gan noderīgi, gan ienesīgi. Privātajā dzīvē jaunas izjūtas vari gūt kopā ar mīļoto cilvēku dodoties eksotiskā ceļojumā.

JAUNAVA
Labprāt uzņemsies mājas pienākumus, gādāsi par savējiem, apciemosi vai aicināsi ciemos radiniekus. Piemērots laiks nekustamā īpašuma jautājumiem un pavasara talkai. Brīvdienas šoreiz tādas pagarākas, tāpēc vari ieplānot svarīgas lietas. Mīlestības tēmā – burvīgas kaislības.

SVARI
Tavs radošais gars ļaus arī visnotaļ prozaiskām lietām rast netradicionālu risinājumu. Galvenais – nebīsties. Ja pietrūkst kādu zināšanu, mācies, meklē informāciju un uzklausi pieredzes bagātāku cilvēku viedokli. Privātajā dzīvē šķilsies simpātiju dzirkstis un iespējami dažādi piedzīvojumi.

SKORPIONS
Prāts atvērts jaunām zināšanām: ievāc informāciju un ieklausies, ko cilvēki runā. Privātajā jomā piekrišana un simpātijas, flirts un koķetērija, taču svarīgs arī līdzīgs skatījums uz dzīvi. Paredzams sabiedriski aktīvs laiks. Ir iespējas izveidot jaunas privātās un lietišķās pazīšanās.

STRĒLNIEKS
Aktuāla finanšu tēma. Būs labas idejas kā nopelnīt vai organizēt privāto biznesu. Nopelnīto ieguldi mājokļa uzlabošanā, vari iegādāties kādu lielāku, sen plānotu pirkumu. Brīvdienās apmeklē kultūras pasākumus. Vai arī – vienkārši nedari neko. Esi traucies kā vāvere ritenī un godam nopelnījis atpūtu.

MEŽĀZIS
Ģimene un mājas dzīve ir tavas ikdienas svarīga sastāvdaļa. Šajā periodā īpaši jāgādā par saticību ar savējiem. Izvairies no sīkiem, sadzīviskiem strīdiņiem un necenties mājiniekus izrīkot pēc sava prāta. Uzklausi bērnu vēlmes. Labs laiks arī, lai parādītu savas profesionālās spējas.

ŪDENSVĪRS
Pirmajā vietā izvirzīsies privātā dzīve un saimniecība. Mājas un ģimenes pienākumi paņems daudz laika. Svētku brīvdienās palutini ģimeni un ielūdz ciemos draugus. Saviesīga pasēdēšana un intelektuālas sarunas sniegs pozitīvu lādiņu. Vēlams arī iziet sabiedrībā, kur brīvajiem ļaudīm iespējama aizraujoša iepazīšanās.

ZIVIS
Vēlams mierīgs un veselīgs režīms. Jāsargās no stresa, tāpēc izvairies no neauglīgiem strīdiem un brīvdienās kārtīgi atpūties. Vari apmeklēt masāžu vai sākt veselības nostiprināšanas kūri, savukārt optimisma lādiņu sniegs tikšanās ar draugiem. Pastāv iespējas iesaistīties jaunos, ienesīgos projektos.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe