HOROSKOPI (16.IV – 20.IV)

0
495

AUNS
Radošais pacēlums un iedvesma. Meklē jaunas peļņas iespējas vai pievērsies privātajam biznesam, ir labs laiks, lai maciņu padarītu biezāku. Tomēr ar naudu rīkojies apdomīgi – neļaujies pavasara atlaižu vilinājumam, jo gluži nemantot vari iztērēties par nevajadzīgām smukumlietām.

VĒRSIS
Labprāt uzturēsies sabiedrībā, piedalīsies pasākumos, kontaktēsies ar cilvēkiem. Tas sagādās prieku, un, ja šobrīd esi sirdī brīvs, tad var uzšķilties arī kādas simpātijas. Kādam dzīvē var aktualizēties ārzemju tēma – gan saistībā ar komandējumu, gan atvaļinājuma plānošanu.

DVĪŅI
Mājas saimniecībā sakrājies diezgan daudz darāmā, taču ķeries klāt pamazām, palēnām – „Napoleona plāni” šoreiz būs nevietā, jo iespējami kavēkļi no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ. Brīvdienās iesaisties sabiedriskās aktivitātēs, satiecies ar draugiem, apmeklē pasākumus – satiksi jaukus cilvēkus.

VĒZIS
Pastāv iespējas izveidot jaunus lietišķos kontaktus un atrast atbalstītājus savām iecerēm. Tomēr – vai tas ir tas, ko tu šobrīd no sirds vēlies? Ir iestājies pavasarīgu pārdomu laiks. Jāgādā par emocionālo komfortu, un nav vērts satraukties par lietām, ko patlaban nevari ietekmēt.

LAUVA
Brīvdienas īsti piemērotas pavasara ģenerāltīrīšanai vai āra talkai. Pēc tam – ballīte! Labprāt rosīsies arī virtuvē, parādot kulināra talantus. Darba nedēļā atkal daudz atbildīgu pienākumu. Raugies, lai tavs veikums tiek novērtēts. Ja ne, – tad varbūt pienācis laiks meklēt citu darbavietu.

JAUNAVA
Daudz emociju, kuras jāmācās kontrolēt. Nenomoki savu otro pusīti ar garastāvokļa maiņām un „fiksajām” idejām. Ja pratīsi sarunāties un ieklausīties, attiecības sniegs prieku un sirds siltumu. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās. Nakamajā nedēļā emocionāli dzīvosi līdzi darba lietām.

SVARI
Brīvdienās veiksies saimniecības darbi – telpu pārkārošana un interjera izdaiļošana. Jaunā nedēļa nāks ar sarežģītiem pienākumiem, darbā esi precīzs, jo var ieviesties kļūdas. Apspriežot jaunu piedāvājumu, nekautrējies runāt par samaksu. Labs laiks, lai palielinātu ienākumus.

SKORPIONS
Darbā būs atbildīgi pienākumi, un kaut kas var bremzēties, tāpat arī lietišķo jautājumu pavērsieni var nenotikt pēc tava prāta. Bruņojies ar pacietību vai paņem atvaļinājumu. Tajā pat laikā ļoti svarīga arī privātā dzīve. Romantiskas noskaņas iedvesmos un nesīs pus solīti virs zemes.

STRĒLNIEKS
Brīvdienās ielūdz ciemos draugus un radus – ballīte izdosies jautra! Nākamajā darba nedēļā var rasties iespējas pavairot ienākumus. Taču peļņas lietās saglabā reālu skatījumu, nelolo utopiskus plānus un neielaidies avantūrās. Palutini sevi ar kādu skaistu pirkumu un iepriecini savus mīļos.

MEŽĀZIS
Labas iespējas izvirzīties profesionālajā jomā, tikai jāprot īstajā brīdī spert izšķirošo soli. Un, kārtojot lietišķas darīšanas, jāpievērš uzmanība dokumentiem. Diezgan svarīga attiecību tēma. Ja tev ir otrā pusīte, padomā, kā atsvaidzināt ikdienu un rīkojies. Pret sirdslietām šobrīd jāizturas atbildīgi.

ŪDENSVĪRS
Labprāt pavadīsi laiku ar mīļoto cilvēku un tuviniekiem ģimeniskā atmosfērā. Kopīga saimniekošana mājās un dalīšanās domās satuvinās – plānosiet nākotni, apspriedīsiet idejas. Brīvajiem ļaudīm savukārt laiks nopietnām attiecībām. Jaunajā nedēļā sekmēsies lietišķie jautājumi.

ZIVIS
Jātaupa enerģija. Var gadīties, ka kādi darbi nevirzās uz priekšu. Tad – apstājies un nogaidi. Aktīva mājas dzīve, vari veikt kādus pārkārtojumus. Parūpējies par vecākiem, apciemo radus un sazinies ar tuviniekiem, kas atrodas ārpus Latvijas. Darbā vai biznesā interesantas peļņas idejas.

 

Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe