AUNS
Būsi noskaņots pārmaiņām, gribēsi aizslaucīt veco un sākt no nulles, izveidojot kaut ko pēc sava prāta. Nedari neko ātrumā. Mēģini sakārtot iekšējo pasauli, harmonija šobrīd ir ļoti svarīga. Veiksmīgi finanšu darījumi, veido uzkrājumus vai ieguldi vērtīgos pirkumos. Ja sirdslietās sarežģījumi, nestāsti citiem.

VĒRSIS
Sabiedriskās aktivitātes sitīs augstu vilni. Tevi ielūgs uz prezentāciju, kādu interešu grupu vai draugu ballīti. Pozitīvu emociju lādiņš no kontaktēšanās ar jaukiem cilvēkiem un gandarījums no kultūras pasākumiem. Labprāt uzturēsies arī mājās kopā ar savu otro pusīti.

DVĪŅI
Nevajadzētu paļauties uz veiksmi vai paziņu solījumiem. Kontrolē svarīgās lietas pats un turi grožus savās rokās. Daudz enerģijas veltīsi darbam, tas aizņems domas un prasīs spēkus, taču rezultāts iepriecinās. Brīvdienās derētu kaut kur aizbraukt, izzinoša ekskursija sniegs gandarījumu.

VĒZIS
Sapņosi par jauniem apvāršņiem, tālām zemēm un nezināmā vilinājumu. Varbūt vari izkārtot ceļojumu vai mācību braucienu, bet, ja tas nav iespējams, tad izglītojies pats. Darbā un biznesā ies diezgan nemierīgi un arī mājās būs pienākumi. Tajā pat laikā dzims neskaitāmas idejas par ienākumu pavairošanu.

LAUVA
Būsi noskaņots sakārtot saimniecību. Piemērots laiks mājas darbiem, svarīgu vietu ieņems ģimenes dzīve un attiecības ar bērniem. Atbalsti atvasītes, palīdzi ar padomu un gādā par saticību. Iespējamas arī pārdomas par sirdslietām. Iedziļināsies attiecību smalkumos. Izstarosi šarmu un seksapīlu.

JAUNAVA
Vasariņa vēl jāizbauda. Ja labs laiks, kopā ar ģimeni dodies pie dabas, sēnēs vai nelielā ekskursijā. Kopīgi pasākumi stiprinās radu saites. Darbā ar jauniem projektiem jābūt piesardzīgam un arī naudas lietās kaut kas var kavēties. Rūpīgi seko līdzi, vai esi saņēmis visu, kas tev pienākas.

SVARI
Ja tev ir bērni, tad skolas laika tuvošanos sāksi sajust jau tagad. Jāsakārto māja vai uz ātru roku jāveic kosmētiskais remonts, jādodas iepirkšanās tūrē, lai iegādātos mācību lietas. Tajā pat laikā pašam var likties, ka personīgās darīšanas un ieceres buksē. Darbā spriedze, būs jātiek galā ar stresa situācijām.

SKORPIONS
Svarīga sirdslietu tēma. Pozitīvas un siltas emocijas, mīlestība un pacēlums. Brīvajiem cilvēkiem laiks randiņiem un romantiskiem piedzīvojumiem. Ja esi ar kādu kopā ilgāku laiku, vienalga neaizmirsti par mīļiem uzmanības apliecinājumiem. Šajā periodā enerģijas netrūks, un tu daudz paveiksi.

STRĒLNIEKS
Plašajā pasaulē ir interesanti, tomēr vislabāk mājās. Savā nodabā saimniekojot un atpūšoties, jutīsies brīnišķīgi. Sarīko ģenerāltīrīšanu, jo vasaras piedzīvojumu virpulī kārtības uzturēšana, iespējams, palikusi otrajā plānā. Ballīte bohēmiskā gaisotnē izdosies jauki.

MEŽĀZIS
Vēlēsies visā iedziļināties un izprast pasaules lietu kārtību. Var rasties interese par netradicionālām, ezoteriskām vai filozofiskām tēmām. Iespējams, saņemsi kādas jaunas, interesantas ziņas. Šī informācija noderēs pašam, un varēsi tajā dalīties arī ar citiem. Attiecību jomā nedrīkst uztiept savu viedokli.

ŪDENSVĪRS
Interesantas idejas par peļņu. Ja tev vēl nav savs bizness, tad vajadzētu par to padomāt. Vai vismaz atrast papildu darbu, kur vari realizēt idejas, kas ikdienā paliek “aiz kadra”. Brīvdienās palutini sevi ar smalku maltīti restorānā, būsi to godam nopelnījis. Piemērots laiks darba maiņai, ja esošais neapmierina.

ZIVIS
Pieņemot lēmumus, ieklausies, ko saka priekšā iekšējā balss. Veiksmīga sadarbība ar ārzemēm gan lietišķā, gan privātā jomā. Darbā iespējami piedāvājumi, no kādiem nemēdz atteikties, taču raugies uz izdevīgumu. Jābūt uzmanīgam tēriņos – nepērc lietas, kas šobrīd nav nepieciešamas.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe