AUNS
Virzi enerģiju mērķa sasniegšanai, ir labas iespējas izcelties darbā un parādīt, uz ko esi spējīgs. Sekmēsies lietišķas sarunas, taču, ja darīšanas iestādēs, tad gan labi sagatavojies. Sirdī romantiskas noskaņas, kas aicina uz burvīgu lidojumu. Neapspried privāto dzīvi ar citiem.

VĒRSIS
Interese par garīgām, filozofiskām un ezoteriskām tēmām. Pavērsies jauns redzējums uz ierastām situācijām. Darbā radoša iedvesma un jaunas, interesantas, negaidītas iespējas. Piemērots brīdis savu ideju prezentācijai un domubiedru atrašanai. Brīvdienās laiks jautrai ballītei.

DVĪŅI
Ja jūti, ka privātā dzīve iegājusi rutīnā, tad padomā, kā to atsvaidzināt, padarīt interesantāku un piešķilt jaunas dzirkstis. Notikumu attīstībā lielā mērā atkarīga no tā, kā tu pats rīkosies. Profesionālajā jomā vajadzētu mērķēt karjeras virzienā. Sekmēsies nokārtot lietišķos jautājumus iestādēs vai bankās.

VĒZIS
Vajadzētu vairāk laika veltīt savai otrajai pusītei, kopā būs mīļi un interesanti. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās sabiedrisko aktivitāšu laikā. Izejot cilvēkos, ir labas iespējas iegūt jaunus darījumu partnerus. Sekmīgs laiks sakariem ar ārzemēm un mācībām. Jaunas zināšanas noderēs.

LAUVA
Jo ražīgāk strādāsi, jo vairāk nopelnīsi. Ienākumu pavairošanas iespējas saistās ar jauniem darba izaicinājumiem. Ir vērts mainīt darbu, mērķēt augstāk pa karjeras kāpnēm vai pievērsties biznesam. Privātajā dzīvē iespējami strīdi. Neņem tuvu pie sirds, neuzmet lūpu, bet uzklausi mīļoto.

JAUNAVA
Nedēļas nogali velti mājas darbiem, taču par iecerēm apspriedies ar ģimeni. Ja sāksi vērienīgus pārkārtojumus pats uz savu roku, var rasties nesaskaņas. Patīkami notikumi iespējami sirdslietās. Brīvajiem ļaudīm iepazīšanās un kaislības. Profesionālajā jomā jauni, noderīgi kontakti un darījumi.

SVARI
Nedēļas nogali vajadzētu veltīt mājas dzīvei. Vislabākā atpūta no straujā dienu ritma būs mierīgā un ģimeniskā atmosfērā. Ar savu otro pusīti sapratīsies teju vai no pusvārda. Jaunajā darba nedēļā nāksies strādāt ar pilnu atdevi. Esi uzmanīgs naudas lietās un sargies no negodīgiem cilvēkiem.

SKORPIONS
Mācies un pilnveidojies. Īstais brīdis, lai paplašinātu redzesloku un uzlabotu profesionālās iemaņas. Tevi gaida jaunas, interesantas iespējas. Pienācis laiks mainīt darbu vai specialitāti. Rīkojies ļoti apdomīgi ar finansēm, jo var rasties nepārdomātu pirkumu vilinājums. Sirds aicinās uz tālām zemēm.

STRĒLNIEKS
Nežēlo līdzekļus izglītībai. Ir vērts pieteikties kursos, sākt apgūt kādu svešvalodu vai amatu prasmes. Šī nauda nebūs iztērēta velti.Tikai jāsargās izšķiest enerģiju nelietderīgi. Lai arī pie kā tu ķertos, izanalizē situāciju. Tajā pat laikā var pavērties lieliskas peļņas iespējas un rasties jauni darījumu partneri.

MEŽĀZIS
Diezgan daudz domāsi par attiecībām un mēģināsi iedziļināties. Ja kaut kas uz sirds, noteikti izrunājies ar mīļoto. Brīvajiem ļaudīm dzīvē romantika var ienākt caur ārzemju tēmu. Profesionālajā jomā izaugsmes un jaunu plānu laiks. Tikai uzmanies no skauģiem un nelabvēļiem. Neatklāj savas idejas visiem.

ŪDENSVĪRS
Vēlēsies kādu laiku pabūt vienatnē, pārdomāt svarīgo, bet dzīve griezīsies kā ritenī. Cilvēki aicinās uz pasākumiem un mēģinās iesaistīt sabiedriskās aktivitātēs. Nešķied laiku tukšās izklaidēs. Galvā rosīsies idejas par finanšu situācijas uzlabošanu. Jāķeras pie jauniem darbiem.

ZIVIS
Nāc klajā ar jaunām idejām un meklē tām atbalstītājus. Var izdoties satikt īstos cilvēkus, kas palīdzēs realizēt ienesīgus projektus. Izstarosi šarmu, un tas būs tavs trumpis, kārtojot lietišķus darījumus. Brīvajiem ļaudīm iespējams aizraujošs romāns un piedzīvojumi sirdslietās.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe