AUNS
Būsi pievilcīgs, šarmants, enerģisks, ar savu entuziasmu aizrausi citus. Cilvēki izrādīs simpātijas. Kādam attiecības var sasaistīties ar ārzemju tēmu – ceļojumā, komandējumā vai interneta sarakstē. Darbā un karjerā jāiegulda daudz enerģijas. Neuzticies citu solījumiem, pats vērtē, pats rīkojies, un rezultāts priecēs. Arī materiālā izteiksmē.

VĒRSIS
Cilvēki ieklausīsies tavā viedoklī un respektēs to. Sekmīgi veidosi kontaktus, iegūsi jaunus paziņas un potenciālos darījumu partnerus. Sadarbība var pārvērsties ienesīgos projektos. Privātajā dzīvē domīgas noskaņas. Varbūt vajadzētu izrunāties ar mīļoto no sirds vai, ja attiecības neveidojas, tad analizēt – ko pats dari.

DVĪŅI
Enerģijas netrūks un tu sekmīgi nokārtosi dažādus lietišķos jautājumus. Vari risināt sarunas bankās vai ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem, sakārtot lietas, kas attiecas uz nekustamo īpašumu. Brīvdienās sarīko pasākumu vai pusdienas radiniekiem, padari kaut ko kopā ar mīļoto cilvēki. Ja esi brīvs, ej sabiedrībā, jo iespējama iepazīšanās.

VĒZIS
Tev allaž savējie ir pirmajā vietā, tāpēc nedēļas nogale piemērota, lai visus apčubinātu, samīļotu, uzklausītu. Taču jāatceras arī par savām interesēm, varbūt sirds kāro apmeklēt kādu izglītojošu pasākumu. Brīvajiem cilvēkiem dzīve var uzdāvāt nejaušu tikšanos, kas uzšķiļ simpātiju dzirkstis. Darbā vai biznesā negaidītas iespējas.

LAUVA
Ir iespējas pierādīt savu profesionalitāti, zināšanas un spējas atrisināt jebkuru svarīgu jautājumu. Tikai nepieņem lēmumus emociju iespaidā, tad gan nekas labs nesanāks. Ir arī vērts papildināt profesionālās zināšanas kursos vai semināros. Privātajā dzīvē svarīgi vienoties ar mīļoto par to, kas ir un kas nav svarīgi.

JAUNAVA
Īstais laiks, lai ņemtu koferus un dotos lūkot tālas zemes. Ja atvaļinājuma ceļojums vēl nav iespējams, tad vismaz sāc to plānot. Un brīvdienās dodies kaut nelielā izbraucienā. Ļoti aktuāla sirdslietu tēma, kaislības viļņosies, emocijas sitīs augstu vilni, par visu būs arī viedoklis. Galvenais kaut ko nesastrādāt vai nesarunāt bez apdoma.

SVARI
Brīvdienās pievērsies ģimenes lietām, apciemo tuviniekus, sarīko kopīgas pusdienas vai pasākuma apmeklējumu. Iespējams, steidzami jāapdara arī kādi saimniecības darbi. Profesionālajā jomā interesantas idejas, bet jābūt uzmanīgam un precīzam juridiskajos jautājumos. Nepaļaujies tikai uz solījumiem, lai par visām norunām ir “stipri papīri”.

SKORPIONS
Aktuāla izglītības un ārzemju tēma. Var gadīties, ka ar citām zemēm sasaistās arī privātās dzīves norises. Sirdslietās romantisks, bet domīgs periods. Jaunajā nedēļā ar pilnu jaudu vajadzētu mesties darbā vai biznesā, pastāv iespējas uzsākt ienesīgus projektus un atrast stabilus sadarbības partnerus. Neplāno dārgus pirkumus.

STRĒLNIEKS
Tev par visu ir viedoklis, tāpēc būs vēlme pamācīt citus. Nepārspīlē – kā zināms, padoms citam var noderēt pārsvarā tikai tad, ja viņš to lūdz. Domēs kaldināsi lielus nākotnes plānus. Daļa no tiem sasitīsies ar mājas dzīvi. Darbā un biznesā labas iespējas pavairot ienākumus un noslēgt ienesīgas ilgtermiņa vienošanās.

MEŽĀZIS
Atstāsi labu iespaidu uz līdzcilvēkiem un pārliecinoši izklāstīsi savu viedokli. Tas palīdzēs virzībā uz mērķi un domubiedru atrašanā. Var gadīties, ka ir nepieciešama palīdzība un atbalsts, lai sekmīgi realizētu ieceres. Darbā iespējams kāds interesants piedāvājums, izvērtē to. Nedēļas nogali vislabāk pavadīt ar tuviem cilvēkiem. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt iepazīšanos.

ŪDENSVĪRS
Nedēļas nogalē vislabāk jutīsies mājas vidē kopā ar savējiem. Valdīs saticība, sirsnība un sapratne. Brīvajiem ļaudīm pēkšņa iepazīšanās, kam seko interesants turpinājums. Svarīgos jautājumos ieklausies intuīcijā, jo tā būs labs padomdevējs. Esi apdomīgs naudas lietās, jāseko līdzi rēķiniem, ienākumiem un izdevumiem.

ZIVIS
Šajā periodā būsi uzmanības centrā, draugi aicinās uz ballītēm, iespējamas arī plašākas aktivitātes. Gluži negaidot var pavērties jaunas peļņas iespējas. Turi acis un ausis vaļā, lai nepalaistu garām izdevību. Iespējams, lai gūtu panākumus, jāiemācās kaut kas jauns. Apmeklē kursus vai semināru – zinības dosies rokās viegli.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe