HOROSKOPI (23.VII – 29.VII)

0
489

AUNS
Padomā, kā vari nopelnīt vairāk. Varbūt ir kādas iemaņas, ko likt lietā paralēli esošajam darbam. Tēriņos esi apdomīgs, jo pēc iepirkšanās tūres var atklāties, ka esi iztērējis vairāk, nekā šobrīd vari atļauties. Darbā paļaujies pats uz sevi, ne citu solījumiem, iespējams, tie ir tikai tukša plātība.

VĒRSIS
Vēlams mierīgs un veselīgs dzīves režīms. Dvēseles komforts atkarīgs no emocijām, tamdēļ pēc iespējas mazāk kontaktējies ar kašķīgi noskaņotiem ļautiņiem. Ikdienas ēdienkartē ievies sezonai atbilstošu, veselīgu uzturu. Svarīga sirdslietu tēma. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās.

DVĪŅI
Jāgādā par saskaņu ar mīļoto cilvēku. Iespējams, vēlēsies attiecību jomā kaut ko mainīt, darīt citādāk un labāk. Neuztiep savu viedokli, bet risini visu ar mierīgām sarunām. Darbā parādīsi sevi no vislabākās puses, atradīsi risinājumus un nostiprināsi cieņu un autoritāti.

VĒZIS
Esi uzmanīgs, kārtojot darīšanas iestādēs, bankās vai ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem. Labāk lietišķos jautājumus atlikt uz vēlāku laiku un baudīt vasaras brīvdienas. Mājas vari veikt kādus pārkārtojumus – mainīt mēbeļu izvietojumu, uzlabot interjeru vai bērnistabas iekārtojumu.

LAUVA
Nemierīgs un stresa pilns laiks. Neiesaisties strīdos, sargies no pārslodzes – jo mierīgāk, jo labāk. Vislabākā atpūta būs kopā ar savējiem. Apdari to, kas straujajā dienu ritmā palicis nepaveikts, bet neplāno nopietnus pārkārtojumus vai remontdarbus. Uzmanīgi ar sadzīves tehniku.

JAUNAVA
Tā kā darba dienas rit visai piepildīti un nemierīgi, saimnieciskie darbi pa aizvadīto nedēļu, iespējams, palikuši otrajā plānā. Brīvdienās paveic to, kas iekrājies, taču pārāk nepārspīlē. Vajadzētu atvēlēt laiku arī sev. Dzīve ir krāsaina, simpātijas dzirkstī, kaislības virmo. Nezaudē galvu!

SVARI
Brīvdienās vari pārkārtot telpas, uzlabot interjeru, rosīties dārzā, labiekārtot teritoriju, aprūpēt ziedus un sakņaugus, kā arī izdaiļot īpašumu. Darbā vai biznesā peļņas un jaunu ideju laiks, spītējot tam, ka astroloģiskās kombinācijas kopumā šobrīd nav labvēlīgas. Sirdslietās gan tāds domīgs periods.

SKORPIONS
Vilinās tālas zemes un eksotika. Ja dosies ceļojumā, attiecies pret to rūpīgi – pārbaudi rezervācijas un/vai auto tehnisko stāvokli, lai negadās kādi „pārsteigumi”. Ja nekur nedodies, brīvdienās atpūties. Jaunajā nedēļā spēki būs nepieciešami gan darba, gan mājas pienākumiem. Daudz atbildības.

STRĒLNIEKS
Laiks saimnieciskajiem darbiem – apkop dārzu, sakārto mājokli un brīvdienās paveic visu, kas pa nedēļas vidu palicis nedarīts. Kad labi pastrādāts, ielūdz ciemos draugus, pārsteidz viņus ar vasarīgiem kokteiļiem un grilētiem gardumiem. Ir jāatpūšas, jo nākamajā nedēļā atkal būs daudz darba.

MEŽĀZIS
Pēkšņi var nākt atklāsme, ka dzīvē vajag kaut ko mainīt. Dari tā! Privātajā dzīvē iespējami negaidīti pavērsieni un interesanti piedzīvojumi. Ļaujies, un izbaudi dzīves skaistos mirkļus. Var aktualizēties naudas tēma – tērējies ar apdomu. Nav labs laiks elektropreču, sadzīves tehnikas un auto iegādei.

ŪDENSVĪRS
Šajā periodā būs samērā grūti savienot darba un mājas pienākumus, tāpēc rūpīgi jāplāno laiks. Brīvdienās mēģini paveikt maksimāli daudz savā saimniecībā, jo nākamajā nedēļā tam diez vai atliks laika. Jāmērķē augstāk pa karjeras kāpnēm, ir iespējas izvirzīties un īstajā brīdī satikt īstos cilvēkus.

ZIVIS
Laba intuīcija – ātri izpratīsi situācijas un cilvēku rīcības motīvus. Palīdzi, ja lūdz, bet atceries, ka sevi arī ir jāmīl. Neuzņemies pārāk daudz svešu rūpju. Vairāk uzmanības vēlams ievērst savai otrajai pusītei. Kopā pavadītais laiks satuvinās, atsvaidzinās attiecības un iedvesmos.

Sagatavoja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe