HOROSKOPI (24.IX – 30.IX)

0
235

AUNS
Koncentrējies uz to, ko sen esi iecerējis. Var pavērties iespējas paplašināt darbošanos, biznesu vai saņemt izdevīgu darba piedāvājumu. Strīdus situācijās esi gatavs kompromisiem. Privātajā dzīvē izstarosi pievilcību, kas neatstās vienaldzīgu. Spēcīgi darbosies intuīcija, uzticies tai.

VĒRSIS
Neiesaisties karstasinīgās diskusijās. Strīdīgos jautājumos vēlams ieņemt neitrālu pozīciju, it īpaši, ja tas tevi neskar tiešā veidā. Piemērots laiks, lai ietu cilvēkos, dibinātu kontaktus, piedalītos prezentācijās vai vienkārši draugu ballītēs. Brīvajiem ļaudīm kādā pasākumā var rasties simpātijas.

DVĪŅI
Dienas ritēs aktīvi – paredzamas dažādas tikšanās, lietišķas pārrunas un jauni kontakti. Prātā nāks viedas idejas. Darba jautājumos esi precīzs, jo pastāv riski pieļaut kādas kļūdas. Brīvdienās vēlēsies kādu brīdi palikt vienatnē. Palūdz, lai tuvinieki pret to izturas ar izpratni.

VĒZIS
Prāts atvērts jaunām zinībām, tāpēc ir vērts papildināt prasmes vai apgūt kaut ko jaunu. Viss, ko uzzināsi un iemācīsies, vēlāk noderēs. Pievērs uzmanību finansēm, jo pēkšņi iespējamas labas peļņas iespējas. Darbā var nākties pieņemt izšķirošus lēmumus, necenties par katru cenu pierādīt savu taisnību.

LAUVA
Uzmanību prasīs sadzīves pienākumi. Vari veikt kādus pārkārtojumus mājās, izdaiļot interjeru, bet rēķini līdzi, ko un par cik vari atļauties. Centies pēc iespējas vairāk laika pavadīt kopā ar mīļoto. Darbā autoritātes nostiprināšana – būs enerģija, un tu lieliski parādīsi, uz ko esi spējīgs.

JAUNAVA
Paskaties ar kritisku skatu uz savu veikumu profesionālajā jomā un padomā, ko uzlabot. Smalkā jušana un intuīcija pateiks priekšā. Svarīga mājas tēma, tur vēlēsies ieviest pārmaiņas. Bet, ja ģimenē aug bērni, tad aktualizēsies pedagoģiskie jautājumi. Brīvajiem ļaudīm saviļņojošas kaislības.

SVARI
Pirmajā vietā mājas dzīve un ikdienas darbi. Labprāt rosīsies savā saimniecībā, gatavosi krājumus ziemai un lutināsi mīļos cilvēkus ar gardām maltītēm. Vienīgi jābūt apdomīgam izdevumos. Lielisks laiks jaunu kontaktu veidošanai – gan lietišķajā, gan privātajā dzīvē.

SKORPIONS
Interese par veselīgu dzīvesveidu, kā arī par garīgām un filozofiskām tēmām. Varbūt ir vērts pieteikties kursos, un to, kas interesē, apgūt padziļināti. Darbs paņems daudz spēku un enerģijas, tāpat arī mājās pienākumu netrūks. Brīvajiem ļaudīm sirdī romantiskas noskaņas, kas iedvesmo.

STRĒLNIEKS
Enerģijas netrūks, un to vajadzētu izmantot mērķu sasniegšanai. Varbūt pienācis laiks mainīt darbu vai pievērsties privātajam biznesam. Veikli risināsi darījumu sarunas un noslēgsi izdevīgas vienošanās. Attiecību jomā diezgan nemierīgi – dzīve var ieraut piedzīvojumu virpulī. Esi apdomīgs.

MEŽĀZIS
Brīvdienās ieplāno nelielus remontdarbus vai pārkārto interjeru, bet pēc tam kopā ar draugiem un tuviem cilvēkiem izej sabiedrībā. Mazliet vajag atslēgties no straujā ritma. Tāpat arī derētu kādu laiku atvēlēt vienatnei, lai sakārtotu domas. Sirdslietās klusu pārdomu laiks.

ŪDENSVĪRS
Ļoti svarīga finanšu tēma, jāuzmanās no lieliem tēriņiem saistībā ar mājas saimniecību. Attiecību jomā šis un tas sakārtojams, bet dari to ar rāmu prātu. Brīvajā laikā apciemo tālākus radus un palīdzi savējiem. Kad darbi apdarīti, izej sabiedrībā, kur ir iespējas satikt interesantus cilvēkus.

ZIVIS
Sekmēsies viss, kas saistās ar ārzemju tēmu. Ja dosies ceļojumā, gūsi pozitīvas emocijas, paliekošus iespaidus un satiksi interesantus cilvēkus. Tāpat arī veiksies lietišķu kontaktu veidošana un darījumi. Privātajā dzīvē un sirdslietās vēlme pēc pārmaiņām. Ir īstais laiks, lai uzlabotu attiecības.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe