AUNS
Īpaši svarīga liksies attiecību tēma. Var veidoties situācija, kurā prāts saka ko vienu, bet sirds pavisam ko citu. Ieklausies tuvinieku viedoklī, ja arī kādā brīdī liekas, ka visu zini labāk. Ja visa kā sakrājies mazliet par daudz, tad ņem atvaļinājumu un dodies ceļojumā mazliet izvēdināt galvu.

VĒRSIS
Tu esi īsts darbarūķis ar lielu atbildības sajūtu un tādiem cilvēkiem parasti arī cenšas uzkraut kārtīgu vezumu. Parādīsi sevi no vislabākās puses, bet jārunā arī par atalgojumu. Īpaši modram, vērīgam un prasīgam jābūt, ja projekti saistās ar ārzemju tēmu. Mājās gādā par saskaņu.

DVĪŅI
Nedēļas nogalē nesēdi mājās, būs garlaicīgi vai arī var sanākt “rīvēšanās” ar savējiem. Labāk visiem kopā kaut kur aiziet, apmeklēt izklaides pasākumu vai aizbraukt ekskursijā. Ir jāatpūšas pirms jaunās darba nedēļas. Var gadīties, ka tev tiek uzticēti jauni pienākumi, kuri jāpilda ar vislielāko rūpību.

VĒZIS
Brīvdienas paies saimnieciskā rosībā – jāpaspēj paveikt vairākus rudenīgos darbus. Vajadzētu izšķirot un sakārtot savu un ģimenes garderobi, veikt ģenerāltīrīšanu vai āra talku. Jaunajā nedēļā darbā vai biznesā par garlaicību nevarēsi sūdzēties. Sekmīga sadarbība var veidoties ar ārzemēm.

LAUVA
Profesionālā jomā var rasties labas iespējas izcelties, tikai var pietrūkt kādu zināšanu. Viss ir labojams – skolas solā var sēsties vienmēr, un dažkārt pat ļoti vēlams atsvaidzināt zināšanas un prasmes. Esi apdomīgs naudas lietās un sargies no nelietderīgiem tēriņiem. It īpaši, ja gribas kādu palutināt pāri mēram.

JAUNAVA
Turies tālāk no īgņām un negācijām. Pozitīvisms ir labākais pavadonis. Sirdi sildīs klusas simpātijas, un tas iedvesmos lieliem darbiem. Iespējami jauni kontakti, kas vēlāk nesīs izdevīgumu un pavērs iespējas iesaistīties jaunos projektos. Nedēļas nogalē pienākumi mājās, jāpalīdz ģimenei.

SVARI
Sapratīsies ar cilvēkiem un ātri veidosi pazīšanās. Tavā dzīvē var parādīties cilvēki, kas nākotnē kļūst par izdevīgiem sadarbības partneriem. Tajā pat laikā pārāk neuzticies tiem, kas smaida un glaimo – kā lai zina, kas kuram aiz ādas. Brīvdienās labs laiks mājas darbiem un saviesīgai ballītei.

SKORPIONS
Darba pilnas rokas – profesionālajā jomā ies nemierīgi. Saglabā vēsu prātu, lai kas arī notiktu. Galvenais – lūkoties pēc izdevīguma, jo finanšu tēmai sekmīgs periods. Tikai esi apdomīgs tēriņos. Nauda var aizplūst nemanot, ja būsi nolēmis palutināt mīļos cilvēkus. Sirdī romantiskas noskaņas.

STRĒLNIEKS
Emocijas viļņosies un būs lieli plāni. Nedari neko bez apdoma un uzmanies no fiksajām idejām – var sanākt pārrēķināšanās. Kopumā biznesa darījumiem un peļņai sekmīgs periods, tikai jābūt piesardzīgam. Nav vēlams kārtot darījumus ar draugiem, aizdot vai aizņemties. Brīvdienās pievērsies saimniecības darbiem.

MEŽĀZIS
Paredzami nopietni darbi un atbildība par rezultātu. Ja tā, tad svarīgi runāt par atalgojumu un lūkoties uz finansiālo izdevīgumu. Ieguldījumam jātop novērtētam. Vēl jo vairāk tāpēc, ka profesionālo pienākumu dēļ mazāk laika atliks mājas pienākumiem un ģimenei.

ŪDENSVĪRS
Ai, kā gribētos nolikt visus darbus un pienākumus malā un doties tālos ceļos – kur plašums un nebeidzama brīvības sajūta… Kādam ar ārzemju tēmu var sasaistīties sirdslietas. Ja iespējams paņemt atvaļinājumu, tad izmanto to un kaut kur aizbrauc. Ja ne – lūkojies pēc jaunām peļņas iespējām.

ZIVIS
Darba pāri galvai un vēl mazliet… Dažu brīdi nevarēsi saprast, kā lai tiek ar visu galā. Ievelc elpu, noskaiti līdz desmit un ķeries klāt. Ja koncentrēsies un darbosies pēc plāna, tad viss izdosies sekmīgi. Nedēļas nogali velti atpūtai, kaut kur aizbrauc, izklaidējies – lai ir spēks un enerģija.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe