HOROSKOPI (30.VI – 5.VIII)

0
691

AUNS
Darbā veiksies. Ir vērts papūlēties, lai parādītu savas spējas un stiprinātu autoritāti. Ja neesi mierā ar ienākumiem, ļauj priekšniecībai noprast, ka esi pelnījis algas pielikumu vai meklē labāk apmaksātu vietu. Brīvdienās palutini sevi ar iepirkšanās pasākumu – iegādājies apģērbu vai rotas.

VĒRSIS
Labprāt apmeklēsi kultūras un izklaides pasākumus, tajos smelsies pozitīvismu un iegūsi jaunus paziņas. Attiecības sniegs daudz prieka, un ar otro pusīti sapratīsies no pus vārda, ja vien būsi noskaņots pozitīvi. Brīvajiem ļaudīm iespējas satikt īsto cilvēku, visdrīzāk – kādā pasākumā.

DVĪŅI
Profesionālajā jomā izaugsmes iespējas, var nākt interesants karjeras piedāvājums. Nebīsties uzsākt kaut ko pavisam jaunu. Brīvdienās pievērsies mājas darbiem, palutini savus mīļos ar gardām maltītēm un pagatavo ko gardu ziemas krājumiem. Vari kopā ar savējiem apmeklēt kultūras pasākumu.

VĒZIS
Jāuzmanās no nepārdomātiem tēriņiem, un visu, kas saistās ar naudas lietām, jānoformē juridiski korekti. Pievērs uzmanību dokumentiem un līgumiem. Brīvdienās dodies nelielā ceļojumā, kas sniegs jaunus iespaidus un pozitīvu enerģiju. Brīvajiem ļaudīm ceļā var rasties kādas simpātijas.

LAUVA
Darbā daudz pienākumu, bet tu tiksi galā. Tikai neiesaisties neauglīgos strīdos, kas paņem daudz enerģijas. Attiecībās svarīga stabilitāte, gādā par saskaņu un, ja kas sakrājies uz sirds, noteikti izrunājies. Svarīgās lietās paļaujies uz intuīciju, tā pateiks priekšā labākos scenārijus.

JAUNAVA
Būsi šarmants un pievilcīgs. No kādas tikšanās var rasties siltas simpātijas, taču lai veidotos attiecības, pasper solīti pretī. Ja tev ir sava otrā pusīte, izvairies no kritizēšanas. Profesionālajā jomā derētu papildināt zināšanas, apmeklēt kādus kursus vai meklēt noderīgo internetā. Viss ko uzzināsi, noderēs.

SVARI
Nedēļa nogalē pievērsies mājas darbiem, palutini savējos, ielūdz ciemos mīļus draugus un pacienā viņus ar saviem jaunajiem kulinārijas brīnumiem. Pozitīvā gaisotnē labi atpūtīsies. Nākamā darba nedēļa solās būt spraiga. Jārisina dažādi jautājumi, tostarp finansiālie. Naudas lietās esi precīzs.

SKORPIONS
Aktīvas darbības laiks. Realizē to, ko sen esi ieplānojis, veido kontaktus, satiecies ar cilvēkiem un apmainies viedokļiem. Tava pieredze noderēs pašam un citiem. Darbā uzmanies no strīdiem. Privātajā dzīvē sirsnīgas noskaņas un ilgas pēc romantikas siltos vasaras vakaros. Dodies uz randiņu un baudi dzīvi.

STRĒLNIEKS
Kamēr citi vaļojas, tev darba pilnas rokas. Ar enerģisku rīcību iespējams palielināt ienākumus, atrast jaunus peļņas variantus. Privātajā dzīvē rūpējies, lai attiecības neiestieg rutīnā – ar kādu aizraujošu pasākumu derētu atsvaidzināt kopā būšanu. Ja esi iepazinies nesen, nesteidzini notiekošo.

MEŽĀZIS
Liela nozīme atmosfērai ģimenē, no mājas gaisotnes būs atkarīgs garastāvoklis un veiksme darbos. Jāsargās no stresa, nedrīkst iesaistīties strīdos un brīvdienās labi jāatpūšas. Var ieplānot arī nelielu ceļojumu. Tuvojas laiks, kad vajadzēs parādīt savas spējas un stiprināt autoritāti.

ŪDENSVĪRS
Piemērots periods, lai sakārtot naudas lietas. Labāki ienākumi tad, ja darbam pieiesi radoši un arī racionālās lietās atradīsi oriģinālu pieeju. Palutini sevi ar skaistu pirkumu, modes precēm vai greznumlietām un mazliet iztērē izklaidēm. Brīvdienās ar saviem mīļajiem izdomā ko aizraujošu.

ZIVIS
Tu esi labs cilvēks, bet atceries, ka sevi ir arī jāmīl. Uzklausi, palīdzi, bet ar mēru. Darbā vai biznesā var pavērties jaunas iespējas. Savukārt naudas līdzekļi rūpīgi jāplāno. Netērējies mirkļa iespaidā, pārmēru nelutini savējos un dārgu, tehnoloģisku ierīču iegādi atliec uz citu laiku.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe