HOROSKOPI (4. II – 10. II)

0
185

AUNS
Trauksies uz priekšu tā, ir kā tevī būtu mūžīgais dzinējs. Spēsi paveikt vairākus darbus vienlaikus un tādējādi atliks arī brīvais laiks, ko veltīt sev un privātajai dzīvei. Brīvajā laikā vajadzētu iziet sabiedrībā un satikties ar draugiem. Ātri atradīsi kopīgu valodu ar līdzcilvēkiem. Nejauša iepazīšanās var pārvērsties lietišķās attiecībās.

VĒRSIS
Var aktualizēties ārzemju tēma – rasties vēlme doties ceļojumā, iespējas braukt komandējumā vai vienkārši par sevi dos zināt radi vai draugi Ārpus Latvijas. Kontakti ar ārzemēm jebkādā veidā būs pozitīvi. Labas iespējas parādīt sevi profesionālajā jomā, tas tiks novērtēts un var vainagoties ar tālāku karjeras piedāvājumu.

DVĪŅI
Paredzamas daudz un dažādas sabiedriskās aktivitātes. Draugi aicinās ciemos, varbūt tiksi aicināts iesaistīties kāda lielāka pasākuma organizēšanā. Šādi darbojoties, jutīsies kā zivs ūdenī. Darbā jāstrādā ar iedvesmu, tad daudz paveiksi un daudz sasniegsi. Tajā pat laikā jābūt precīzam juridiskos jautājumos.

VĒZIS
Nedēļas nogalē būsi noilgojies pabūt savu mīļo un tuvo cilvēku kompānijā. Vari sarīkot ģimenes pusdienas, uzaicināt arī tuvus draugus. Omulībā un sirsnīgās sarunās laiks paies nemanot. Tas dos jaunu enerģijas lādiņu nākamajai nedēļai, kas darbā vai biznesā solās būt spraiga. Var nākties pieņemt radikālus lēmumus.

LAUVA
Tev ir viedoklis, un tas ir labi. Tikai mazliet jāpadomā, kā to darīt zināmu. Ja darba vidē kaut kas nenotiek pēc tava prāta, nerīko skandālu. Tas situāciju neatrisinās. Ar smaidu un pacietīgu skaidrošanu panāksi, to, ko vēlies. Brīvdienās jauka laika pavadīšana ar draugiem un mīļiem cilvēkiem. Diezgan labi darbosies intuīcija.

JAUNAVA
Svarīga privātā dzīve. Ja tev šobrīd nav otrās pusītes, tad ir īstais laiks atvērt sirdi mīlestībai. Varbūt jau pēc nedēļas Valentīndienu varēsi atzīmēt ar kādu kopā. Pāriem derētu uzprišināt attiecības, sarīkojot romantisku pasākumu. Jaunajā nedēļā sekmīgi nokārtosi lietišķos jautājumus. Darbā iespējami jauni kontakti un uzdevumi.

SVARI
Intuīcija un izpratne par situācijām, kas ļoti palīdzēs darba lietās. Sekmīgi atrisināsi jautājumus, kas kādu laiku „buksējuši”. Vari sākt jaunus projektus un ar radošu pieeju iekustināt lietišķās tēmas. Brīvo laiku labprāt pavadīsi mājās. Sekmīgs laiks pārkārtojumiem, uzlabojumiem un interjera izdaiļošanai. Stila sajūta tev no dabas dota.

SKORPIONS
Ja prātā nāk domas par mācībām, tad jāķeras klāt. Prāts atvērts jaunām zināšanām. Varbūt tās ir pat noteikti nepieciešamas, lai varētu spert kādu soli uz priekšu darba jomā. Pienākumu netrūks, tomēr domas laiku pa laikam kavēsies pavisam citās tālēs. Dvēselē romantiskas vēsmas – ir kā zem sniega jau rodas pirmo sniegpulksteņu asni.

STRĒLNIEKS
Daudz jaunu plānu, plašs skatījums uz situācijām un izpratne par apkārt notiekošo. Sabiedrībā spīdēsi ar erudīciju un intelektu. Sekmīgs laiks komandējumam vai pieredzes apmaiņas braucienam. Svarīgu vietu ieņems finanšu tēma, lūkojies kur un kā vari pavairot ienākumus. Iespējams noslēgt ilgtermiņa darījumus.

MEŽĀZIS
Starosi pievilcībā, ar smaidu atvērsi durvis uz cilvēku sirdīm un apkārt virmos daudz pozitīvu emociju. Var rasties kādas simpātijas. Tajā pat laikā darbā būs daudz pienākumu, kurus veiksi ar visaugstāko atbildības sajūtu. Tas atnāks atpakaļ materiālā izteiksmē. Brīvdienās ieplāno svarīgus mājas darbus, viss ies no rokas.

ŪDENSVĪRS
Brīvdienas domātas, lai atpūstos un baudītu dzīvi. Pēkšņi var uzrasties draugi ar aizraujošiem laika pavadīšanas priekšlikumiem. Ej un izklaidējies! Profesionālajās lietās galvā rosīsies dažādas interesantas domas. Iesaisties jaunos projektos un paļaujies uz savu intuīciju, izdosies tas, par ko citi brīnās.

ZIVIS
Nedēļas nogalē lielisks laiks, lai veidotu jaunas pazīšanās, apmeklētu kultūras pasākumus un ballētos. Atpūties un par nopietnām lietām nedomā, gan jau atkal klāt būs jaunais darba cēliens, kurā īpaši aktualizēsies finanšu tēma. Nekautrējies apspriest atalgojuma jautājumus. Sekmīgs laiks, lai plānotu kādus lielākus pirkumus.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe