AUNS
Pienācis laiks izrāvienam profesionālajā jomā – nebīsties no ambicioziem plāniem un piepildi vēlmes. Vari kārtot darīšanas bankās, kredītjautājumus vai iegādāties lielāku pirkumu līzingā, iepriekš gan rūpīgi izvērtējot savas iespējas. Brīvdienās liec visus darbus pie malas un kārtīgi izklaidējies.

VĒRSIS
Velti pietiekami daudz laika privātajai dzīvei un attiecībām. Mīlestība sildīs sirdi, taču būs arī šis un tas pārrunājams. Ja ģimenē aug bērni, tad, iespējams, vajadzēs risināt pedagoģiskos jautājumus. Laiks arī pašam iemācīties ko jaunu un paplašināt redzesloku. Prāts atvērts jaunai informācijai.

DVĪŅI
Nekautrējies runāt par algas pielikumu, vai lūkojies pēc labāk apmaksāta amata. Piemērots periods arī sava biznesa uzsākšanai. Rudenīgajos vakaros raisīsies pārdomas par attiecību tēmu. Vēlēsies iedziļināties, izprast un pārvērtēt. Neizdari secinājumus pirms neesi izrunājies ar mīļoto.

VĒZIS
Būtu vēlams nesteidzīgs dienu ritms un veselīgs dzīvesveids. Apmeklē masāžas vai pirts procedūras, kas nomierina un atjauno spēkus. Brīvdienās prieku sagādās kultūras pasākums vai draugu ballīte. Kad esi guvis jaunu enerģijas lādiņu, tad vari ķerties pie nopietniem biznesa plāniem.

LAUVA
Pārdomas par dzīvi. Gribēsi kādu brīdi pavadīt vienatnē un sakārtot domas. Iespējami jauni darba vai biznesa piedāvājumi, starp kuriem grūti izšķirties. Attiecībās svarīgs intelektuālais moments – būtiski, lai ar mīļoto ir, par ko parunāt un padiskutēt. Apmeklējiet kopā pasākumus, gūstot jaunus iespaidus.

JAUNAVA
Tā gribās nolikt visus darbus pie malas un doties kaut kur nezināmā virzienā. Ja iespējams – dari tā. Neliels ceļojums ļaus uz situācijām paskatīties no malas, un tu ieraudzīsi pavisam jaunus rakursus. Svarīga attiecību tēma. Brīvajiem cilvēkiem romantiskas attiecības, pāriem jauna dzirkstelīte.

SVARI
Īstais laiks, lai attiecības padarītu ciešākas un stiprinātu ģimeniskumu. Brīvajiem ļaudīm apdomīgi jāizvērtē jaunas iepazīšanās. Aktīva komunikācija ar radiniekiem, iespējams, kādam no viņiem vajag padomu vai atbalstu. Piemērots laiks, lai risinātu īpašuma vai komunālos jautājumus.

SKORPIONS
Iepazīšanās nesīs līdzi piedzīvojumus, kas paliks atmiņā. Varbūt kaut kas nebūs pēc tava prāta, bet atceries – viss, kas notiek, ir mums dots, lai izdarītu secinājumus. Kādam sirdslietas var sasaistīties ar ārzemju tēmu, bet kādam veidoties sekmīgi lietišķie kontakti aiz dzimtajām robežām.

STRĒLNIEKS
Šajā periodā svarīga būs finanšu tēma. Var rasties labas iespējas noslēgt izdevīgas vienošanās un papildināt ienākumus. Tā kā klāt rudens, derētu padomāt par organisma un imunitātes nostiprināšanu. Brīvo laiku labprāt pavadīsi mājās, nesteidzīgi rosoties savā saimniecībā.

MEŽĀZIS
Būsi noskaņots aktīvi iesaistīties pasākumos, piedalīties prezentācijās, uzņemties sabiedriskos pienākumus vai sarīkot draugu ballīti. Gūsi pozitīvu lādiņu un iedvesmosi citus. Attiecībās gādā par saticību un ieklausies mīļotā cilvēka domās un vēlmēs. Profesionālajā jomā vēlams apgūt jaunas iemaņas.

ŪDENSVĪRS
Pirmajā vietā darbs, karjera vai bizness. Dienas ritēs saspringti, tāpēc mājas un ģimenes pienākumiem atliks mazāk laika. Radiņiem tas nebūs pa prātam. Izskaidro, cik šobrīd tas ir svarīgi. Taču brīvdienās gan vajadzētu sarīkot kādu kopīgu pasākumu vai satikties ar draugiem.

ZIVIS
Vēlams kontaktēties ar pozitīviem cilvēkiem un turēties tālāk no tiem, kas čīkst un par visu žēlojas. Var rasties interesantas idejas par peļņu – jo radošāk izpaudīsies, jo lielākas iespējas pavairot ienākumus. Attiecību jomā iespējami dažādi pavērsieni, kas dzīvi dara krāsaināku. Rudenīgi romantiskas noskaņas.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe