HOROSKOPI (6.VIII – 12.VIII)

0
386

AUNS
Nepieņem lēmumus mirkļa iespaidā un paļaujies uz intuīciju. Īpaša uzmanība pievēršama naudas lietām, sargies no nepārdomātiem tēriņiem. Ja nāk jauns karjeras piedāvājums, izturies vērtējoši, var būt kādi zemūdens akmeņi. Brīvo laiku pēc iespējas vairāk pavadi kopā ar savējiem – cilvēkiem, kuri tevi ir mīļi un tuvi.

VĒRSIS
Brīvdienas piemērotas mākslas un kultūras apmeklējumiem, vai draugu pasākumam ar intelektuālām sarunām. Jaunajā nedēļā daudz ideju un vēlme pēc pārmaiņām. Ar oriģinālām domām un iecerēm pārsteigsi sadarbības partnerus un tuviniekus. Lietišķajās darīšanās atbalsts no līdzcilvēkiem. Darbā nekautrējies apspriest atalgojumu.

DVĪŅI
Ļoti rosīgs prāts un vēlme paplašināt redzesloku. Informācijas plūsma būs milzīga, bet tu spēsi atšķirt graudus no pelavām. Galvenais – svarīgo informāciju pārbaudi pats un nepaļaujies uz citu sacīto. Privātajā dzīvē laiks mīlestībai un piedzīvojumiem. Pasāc ko jauku kopā ar savu otro pusīti. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās.

VĒZIS
Iesaisties jaunos projektos, meklē plašākas iespējas un rīkojies. Sākas aktīvs peļņas laiks. Vienīgi jābūt uzmanīgam ar dokumentiem – noformē visu juridiski pareizi un pārlasi līgumus. Brīvdienās gan darbus atliec malā un mierīgi apsver nākotnes plānus. Vari arī nedaudz parosīties mājas saimniecībā, pārkārtot un atsvaidzināt interjeru.

LAUVA
Personības izaugsmes laiks – var parādīties jaunas intereses, idejas, potenciāli sadarbības partneri. Dzīvē paredzama aktīva rosība un daudz kas no iecerētā izdosies, ja vien neļausi vaļu emocijām. Privātajā dzīvē attiecību nostiprināšanās. Brīvajiem ļaudīm simpātijas un iepazīšanās dzīvē var ienākt caur ārzemju tēmu vai interneta saraksti.

JAUNAVA
Lietišķajos jautājumos būsi noskaņots enerģiski, bet sargies no pārsteidzības. Notikumi var pavērsties negaidītā gultnē un sākties strīdi. Necenties par varītēm pierādīt savu taisnību, bet labāk centies nogludināt situāciju. Privātajā dzīvē nemierīgs periods. Iespējami raibi notikumi, kaislības un vēlme pēc pārmaiņām.

SVARI
Dienas ritēs diezgan saspringti un visus darbus vēlams rūpīgi saplānot. Profesionālā jomā vai biznesā iespējas sasniegt mērķus, parādīt savus spēkus un varēšanu. Mājās daudz saimniecisko pienākumu un darīšanas ar radiniekiem. Brīvajiem ļaudīm iespējami brīnišķīgi mīlas piedzīvojumi, romantika un saprašanās no pusvārda.

SKORPIONS
Brīvajā laikā derētu pievērsties veselības uzlabošanas un stiprināšanas pasākumiem, jo darbā un lietišķajā jomā būs liela spriedze un pat iespējami kādi sarežģījumi. Jaunās nedēļas sākumā esi uzmanīgs slēdzot līgumus, it īpaši, ja tie skar finanšu jomu. Privātajā dzīvē romantisks emociju lidojums. Mīlestība sildīs sirdi.

STRĒLNIEKS
Kopā ar ģimeni vai draugiem nedēļas nogalē atradīsi lielisku veidu kā izklaidēties, atpūsties un uzkrāt spēkus darba nedēļai. Kādā pasākumā vari satikt cilvēkus, kas vēlāk kļūst par darījumu partneriem. Pievērs uzmanību finanšu tēmai – nevajadzētu uzņemties kredītsaistības, bet lūkoties, kur un kā vari pavairot savus ienākumus.

MEŽĀZIS
Pēc iekšējām sajūtām vairāk būsi noskaņots uz atpūtu un izklaidēm. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt romantiskus piedzīvojumus. Bet, ja esi ar kādu kopā, izdomā kādu mīļu pasākumu jums diviem vien. Kaut arī šis uzņēmējdarbībai nav tas labvēlīgākais laiks, tev var izdoties noslēgt izdevīgus darījumus. Lūkojies uz izdevīgumu ilgtermiņā.

ŪDENSVĪRS
Neplāno mājās pārkārtojumus, remontu vai lielus, ekskluzīvus pirkumus. Apdari ikdienas soli un pavadi vairāk laika ar savējiem, radiem, draugiem – sarunās un vasarīgās izklaidēs. Darbā iespējama spriedze un situācijas, kas uzjundī emocijas, taču to kompensēs finansiālais izdevīgums. Attiecībā uz peļņu var rasties oriģinālas un neparastas idejas.

ZIVIS
Nedēļas nogalē vari satikties ar draugiem un domubiedriem, būs noderīgas sarunas un dzims labas idejas. Profesionālajā jomā pastāv iespējas izvirzīties un gūt augstu novērtējumu, tikai jāturas tālāk no strīdiem un intrigošanas. Ja nepieciešams padoms vai palīdzība, talkā nāks seni paziņas. Sirdslietās pārdomu laiks.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe