HOROSKOPI (8. IV – 14. IV)

0
179

AUNS
Būsi pārdomās par to, ko dzīvē mainīt un aplūkosi dažādus scenārijus. Galvenais – nepieņem sasteigtus lēmumus un nedari neko emociju iespaidā. Dienas ritēs strauji un dažu brīdi nesapratīsi, kur tās paliek. Daudz lietišķo kontaktu, tikšanās ar draugiem, iespējas iepazīties ar interesantiem cilvēkiem. Brīvdienās labs laiks pavasara talkai.

VĒRSIS
Sajutīsi spēku pieplūdumu, radīsies jauni plāni un vēlme parādīt savus talantus. Labs laiks prezentācijām un sabiedriskām aktivitātēm. Prieku sagādās dažādi kultūras un mākslas pasākumi. Saistībā ar sirdslietām gan iespējamas dažādas pārdomas. Izrādi simpātijas un pasper solīti pretī. Darbā neuzņemies pārāk daudz.

DVĪŅI
Darbā esi precīzs, visu dari apdomīgi, jo pastāv riski kļūdīties. Tajā pat laikā ir labas iespējas izvirzīties un palielināt ienākumus. Turies tālāk no situācijām, kur citi izskaidrojas. Attiecībām par labu nāks atklāta saruna un tolerance pret otrās pusītes viedokli. Velti pēc iespējas vairāk laika saviem mīļajiem.

VĒZIS
Ir tik skaists pavasaris! Būsi uz pozitīvisma viļņa, kas ļaus paveikt lielas lietas. Darbā vai biznesā iespējami negaidīti pavērsieni vai piedāvājumi, kas paver jaunus virzienus. Izmanto visas iespējas, ko dzīve tev piedāvā. Piemērots laiks ceļojumam vai komandējumam. Kādam ar ārzemju tēmu var sasaistīties sirdslietas.

LAUVA
Līdz matu galiņiem iekšā darbos! Tik daudz jāpaspēj, ka skrējiens kā vāveres ritenī. Taču vēlāk būs gandarījums un iespējams kāds jauns piedāvājums. Brīvdienās ieplāno nelielu izbraucienu vai draugu ballīti. Pārdomas var izraisīt sirdslietas. Ja kaut kas sakrājies uz sirds, izrunājies ar mīļoto cilvēku.

JAUNAVA
Profesionālajā jomā īpaši panākumi nav gaidāmi, tāpēc nepūlies, cīnoties ar vējdzirnavām. Ja kaut kas neizdodas, atliec uz vēlāku laiku. Brīvdienas pavadi ar saviem mīļajiem, sarīkojiet kopīgu pasākumu, pavasara spodrības talku un ballīti. Ja ir dārzs, tad vari atklāt grila sezonu. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās.

SVARI
Ieklausies intuīcijā, tā būs palīgs visdažādākajās dzīves situācijās. Spēsi redzēt cauri cilvēkiem un izprast viņu rīcības motīvus. Darbā vai biznesā iespējas izveidot jaunus, ienesīgus kontaktus. Savu tiesu paņems arī mājas pienākumi. Ja plāno lielāku pirkumu, tad rūpīgi izpēti cenu piedāvājumu. Attiecībās gādā par saskaņu.

SKORPIONS
Darbā atbildīgi pienākumi, taču svarīgi, lai tas tiek novērtēts gan morālā, gan materiālā izteiksmē. Ja tā nav, tad ir vērts meklēt citu darbu. Brīvajās dienās aizbrauc kaut kur, izraujies no ierastās vides. Sirdslietām par labu nāks tolerance pret otrās pusītes viedokli. Ja būs sapratne, tad kopā ar mīļoto piedzīvosi emociju pilnus un iedvesmojošus mirkļus.

STRĒLNIEKS
Daudz pienākumu mājās un ģimenē. Attiecībās valdīs saskaņa un pozitīvas emocijas. Nedēļas nogale savējo lokā būs ļoti iedvesmojoša. Darba frontē daudz izdarīsi un ar savu piemēru mudināsi arī kolēģus rosīties aktīvāk. Esi uzmanīgs, rīkojoties ar naudu. Nepērc lietas, kas šobrīd nav nepieciešamas.

MEŽĀZIS
Ļoti noderēs dzīves gaitā uzkrātā pieredze. Daudz ko izdosies sakārtot, taču ieklausies citu cilvēku domās. Ja uzspiedīsi savu pozīciju, var izcelties strīdi. Brīvdienās būsi aizņemts ar mājas darbiem un tuvinieku problēmu risināšanu. Profesionālajām veiksmēm vai neveiksmēm dzīvosi līdzi ļoti emocionāli, taču nesatraucies. Tu vari, un tev izdosies!

ŪDENSVĪRS
Pirmajā vietā var izvirzīties finanšu tēma. Kārtojot darījumus, esi apdomīgs un neiesaisties riskantos pasākumos. Ja to ievērosi, tad iespējams noslēgt izdevīgas vienošanās un gūt peļņu. Svarīga būs arī privātā dzīve. Saistībā ar sirdslietām gan iespējamas dažādas pārdomas. Izrādi simpātijas un pasper solīti pretī.

ZIVIS
Pavasaris dabā neatstās vienaldzīgu un radīs romantiskas noskaņas. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās, bet pāriem derētu sarīkot mīļu pasākumu divatā. Var rasties interese par filozofiskām tēmām, piesakies kursos vai apmeklē seminārus. Piemērots periods jauniem projektiem un ienākumu pavairošanai, interesantu ideju tev netrūks.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe