HOROSKOPI (8.X – 14.X)

0
230

AUNS
Svarīgi darba jautājumi un karjera. Pienācis laiks realizēt savas profesionālās vēlmes vai varbūt uzsākt privāto biznesu. Nebīsties spert lielu soli uz priekšu. Svarīgs sadarbības moments – ja ieklausīsies līdzcilvēku domās, viss veiksies raitāk. Privātajā jomā simpātijas un piedzīvojumi.

VĒRSIS
Rudenīgi domīgie vakari rosinās pārskatīt līdzšinējo dzīves ritmu. Brīvdienās noteikti labi atpūties un dari to, kas vairo optimismu. Darbā vai biznesā arī turpmāk diezgan nemierīgi. Mainīsies situācijas un pienākumi. Esi atvērts jauniem priekšlikumiem. Labs laiks tālāka ceļojuma plānošanai.

DVĪŅI
Brīvdienās satiecies ar draugiem un apmeklē pasākumus – vēlamas intelektuālas sarunas un izzinošas aktivitātes. Mājās gādā par saticību un necenties pārāk uztiept savu viedokli. Attiecībās jāsargās no sīkiem strīdiņiem. Nākamā darba nedēļa sekmīga dažādu lietišķo jautājumu kārtošanai.

VĒZIS
Velti laiku sev, palasi ko noderīgu vai apmeklē kādu izglītojošu lekciju. Nav vienmēr jāsteidzas „glābt pasauli”, gan cilvēki paši tiks galā. Nākamā nedēļa nesīs interesantus izaicinājumus darbā vai biznesā. Nebīsties riskēt, un paļaujies uz savu prātu un intuīciju. Aktuāla var kļūt sirdslietu tēma.

LAUVA
Darbā vai biznesā iespējamas neprognozējamas situācijas, kas prasa pieņemt lēmumus nekavējoties. Tiksi galā, ja paļausies uz sevi un intuīciju. Mājās gādā par saskaņu un sapratni, tas šobrīd ir svarīgāk, nekā paveikt kaut kādus saimniecības darbus. Brīvdienās laiks nelielai draugu ballītei!

JAUNAVA
Prāts un intelekts augstā līmenī un prāts atvērts mācībām – atsvaidzināt zinības, apmeklēt seminārus, doties pieredzes apmaiņas komandējumā. Privātajā dzīvē iespējamas pozitīvas pārmaiņas: pāriem jauna dzirksts, kas silda un satuvina; brīvajiem cilvēkiem kaislību pilna satikšanās.

SVARI
Profesionālie pienākumi prasīs iedvesmu – jāstrādā radoši un precīzi. Varbūt ir vērts lūkoties pēc jauna darba ar labāku atalgojumu. Naudas lietās smaidīs veiksme. Ikdienā paļaujies pats uz sevi, nevis citu solījumiem. Vajadzētu ierobežot sabiedriskās aktivitātes, tajās laiku iztērēsi nelietderīgi.

SKORPIONS
Par piekrišanas trūkumu nebūs jāsūdzas. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt sirsnīgu tikšanos, no kuras rodas siltas emocijas un jūtas. Darbā labas iespējas parādīt savus talantus un gūt atzinību. Labāk veiksies, ja ieklausīsies arī citos. Naudas lietās esi apdomīgs un pagaidām neplāno lielus, dārgus pirkumus.

STRĒLNIEKS
Brīvdienas pavadi mājās, mierīgi rosoties un atpūšoties. Uzklausi mīļos cilvēkus un dalies ar viņiem svarīgajā. Attiecību jomā daudz emociju, bet neapspried privāto dzīvi ar cilvēkiem no malas. Galvā rosīsies lieli plāni. Labas iespējas nopelnīt, ja rīkosies aktīvi un mērķtiecīgi.

MEŽĀZIS
Nospraudīsi sev jaunus mērķus un neatlaidīgi dosies to virzienā. Noderēs dzīves gaitā uzkrātā pieredze. Brīvdienās jāpievēršas ģimenes jautājumiem – var gadīties, ka kādam no tavējiem nepieciešams padoms vai palīdzība. Brīvajiem ļaudīm raibi notikumi privātajā dzīvē. Nezaudē galvu!

ŪDENSVĪRS
Ja esi ģimenes cilvēks, vajadzētu veltīt vairāk uzmanības savējiem. Iespējams, brīvdienās jāpaveic arī kādi būtiski mājas pienākumi. Nesatraucies, aicini palīgus un viss nokārtosies. Darbā vai biznesā orientējies uz jauniem sasniegumiem un raugies, kā palielināt ienākumus.

ZIVIS
Labprāt iesaistīsies dažādu pasākumu rīkošanā, apmeklēsi prezentācijas vai saviesīgas tikšanās. Tas dos spēku un uzlādēs ar pozitīvu enerģiju, kas būs nepieciešama darba frontē. Profesionālajā jomā jauni izaicinājumi un, iespējams, jāiemācās kaut kas jauns. Dienu steigā neatstāj novārtā privāto dzīvi.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe