HOROSKOPI (9. – 15.VII)

0
305

AUNS
Dažādas domas un jaunas idejas, ko varētu mainīt dzīvē. Brīvdienās īstais laiks apspriesties ar ģimeni un pievērsties svarīgiem saimniecības darbiem. Kādu brīdi velti arī mierīgai atpūtai, jo nākamā nedēļa nāks ar atbildīgiem pienākumiem un darbā iespējamas neplānotas pārmaiņas.

VĒRSIS
Nedēļas nogali labprāt pavadīsi ar savējiem, būs interesantas sarunas un kopā veiksies saimniekošana. Vienīgi esi apdomīgs tēriņos un neļaujies atlaižu vilinājumam. Brīvajiem ļaudīm piemērots laiks attiecību veidošanai un nostiprināšanai. Darbā derētu papildināt profesionālās iemaņas.

DVĪŅI
Ja brīvdienās plāno iepirkšanās tūri, tad vispirms derētu izveidot nepieciešamo lietu sarakstu, jo nauda var aizplūst pavisam nemanot. Nepērc uzreiz visu, ko sirds kāro! Turklāt tas var izraisīt arī nelielus strīdus par ģimenes budžetu. Labs laiks ceļojuma plānošanai un izklaides izbraucienam.

VĒZIS
Daudz emociju un vēlme parūpēties par citiem. Ir tikai viens „bet”… Necenties kādu „glābt”, ja viņš pats tev to nelūdz. Tas tikai sarežģīs situāciju, jo visvairāk parasti tiek tam, kurš pa vidu. Ar pilnu atdevi pievērsies darbam un biznesam, negaidīti var pavērties jaunas iespējas izcelties un labi nopelnīt.

LAUVA
Atstāsi uz cilvēkiem patīkamu iespaidu un kāda nejauša tikšanās var pārvērsties nopietnās attiecībās. Galvenais – neielaisties avantūrās. Darbā var nākties risināt strīdīgas situācijas, kā arī uzņemties jauns pienākumus. Noskaiti līdz desmit, neiesaisties intrigās, gan viss sakārtosies.

JAUNAVA
Nedēļas nogale piemērota saimniecības darbiem – sarīko ģenerāltīrīšanu, nopļauj mauriņu, paveic sīkus remontdarbiņus. Neko lielu uzsākt gan nevajadzētu, šis nav labvēlīgs laiks. Aizraujoši notikumi iespējami privātajā dzīvē. Brīvajiem ļaudīm iepazīšanās, kam ir nozīme tālākā nākotnē.

SVARI
Visus jaunos plānus, iespējas un piedāvājumus rūpīgi izvērtē, jo var gadīties, ka solījumi ir lielāki nekā „segums”. Jāuzmanās no pārrēķināšanās. Atceries, ka svarīgās lietās labāk paļauties tikai uz sevi. Brīvdienās prieku sagādās mākslas vai izklaides pasākuma apmeklējums vai pievēršanās radošam hobijam.

SKORPIONS
Diezgan saspringts laiks un daudz pienākumu. Ne viss ies tik gludi, kā tu vēlētos, tāpēc vajadzētu orientēties uz projektiem, kas dod labumu ilgtermiņā. Prieku, spēku un veldzi no ikdienas straujā ritma gūsi divvientulībā ar mīļoto cilvēku. Brīvajiem ļaudīm iespējami romantiski piedzīvojumi.

STRĒLNIEKS
Darbā vai biznesā gaidāmi interesanti izaicinājumi un iespējas pavairot ienākumus. Tomēr esi piesardzīgs un apdomīgs – izrēķini visus par un pret. Nedēļas nogalē vislabāk jutīsies mājās. Apdari saimniecības darbus un sarīko radiem un draugiem dārza svētkus vai spirdzinošu kokteiļvakaru.

MEŽĀZIS
Uz kādu brīdi derētu nolikt malā darba, biznesa un arī mājas pienākumus. Gana daudz esi strādājis un pūlējies, lai būtu pašam un ģimenei. Tagad pienācis laiks izbaudīt vasariņu. Kopā ar tuviem cilvēkiem un mīļiem draugiem vari doties uz tālākām zemēm, kas vilina ar bagātīgu vēsturisko mantojumu.

ŪDENSVĪRS
Mazliet stresiņš un mazliet tā kā uz strīdiem velk… Tas tikai liecina par to, ka gana strādāts un nedēļas nogalē noteikti jāatpūšas. Jā, vajadzētu arī pavērtēt, vai darbā uz taviem pleciem „nekrauj” pārāk daudz un vai atalgojums ir atbilstošs. Ģimenē gādā par saticību un respektē mājinieku domas un vēlmes.

ZIVIS
Svarīgas būs rūpes par ģimeni un atmosfēru mājās. Brīvdienās vari sarīkot „pasēdēšanu” ar tuviniekiem un draugiem, valdīs pozitīva gaisotne. Iedvesmojošs būs arī kopīgs kultūras pasākuma apmeklējums. Darbā daudz pienākumu, bet arī iespējas sevi parādīt no vislabākās puses un izvirzīties.

Sastādīja: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe