AUNS
Brīžiem strādāsi, pat galvu nepaceļot, bet mierini sevi ar domu, ka rezultāti būs. Var pavērties citas iespējas, rasties jauni, izdevīgi kontakti vai vilinošas karjeras iespējas. Paļaujies gan tikai uz saviem spēkiem, nevis uz citu solījumiem. Brīvajā laikā atslodzei apmeklē kādu ballīti un pēc tam mierīgi atpūties.

VĒRSIS
Analizēsi situācijas privātajā dzīvē un prātosi, vai viss tiešām ir tā, kā tu vēlies. Brīvajiem ļaudīm sirdī klusas simpātijas, bet pāriem vajadzētu padomāt, kā varat viens otru pārsteigt un iepriecināt. Darbā lieliskas izaugsmes iespējas, interesanti projekti var saistīties ar ārzemju tēmu.

DVĪŅI
Profesionālajā jomā neturieties pie iegūtā, bet orientējieties uz augstākiem sasniegumiem. Būsi pilns enerģijas un uz radošā viļņa. Iespējami jauni kontakti, komandējums vai pieredzes apmaiņas brauciens. Privātajā dzīvē gan varbūt viss nebūs tik gludi, bet nedrīkst neko darīt vai sarunāt ātrumā.

VĒZIS
Brīvdienās izej sabiedrībā – satiksi labus cilvēkus, būs patīkamas tikšanās ar draugiem, iespējams, kādam uzšķiļas simpātiju dzirkstis. Tomēr vairāk vajag iesaistīties pasākumos, kas sniedz taustāmu rezultātu, un kuros var iegūt jaunus sadarbības partnerus. Mazliet domīgs noskaņojums sirdslietās.

LAUVA
Nedēļas nogalē noteikti pievērsies mājas dzīvei, saimniecības darbiem un apčubini savus mīļos cilvēkus. Iespējams, dienu steigā tam nav sanācis laika, un viņi ir mazliet apbizojušies. Visu var labot ar mīļumu un kopīgiem darbiem vai izklaidēm. Jaunajā darba nedēļā sekmīgi risināsi lietišķās sarunas.

JAUNAVA
Tev ir augstas darba spējas un analītisks prāts un tas palīdzēs tikt galā arī ar sarežģītiem darba pienākumiem. Nekautrējies pieteikt savu kandidatūru uz augstāku amatu vai apdomāt ideju par ģimenes biznesu. Privātajā dzīvē daudz mīlestības un daudz romantisku piedzīvojumu.

SVARI
Nedēļas nogalē dažādi saimnieciskie darbi mājās un komunikācija ar tuviniekiem. Vari pārkārtot interjeru un sarīkot kārtīgu brīvdienu ballīti radiem un draugiem. Sirdslietās jāsargās no pārsteidzības un sīkiem, sadzīviskiem strīdiņiem, bet jaunās nedēļas vidū ar pilnu sparu jāķeras pie jauniem projektiem.

SKORPIONS
Kopā ar mīļoto varat nodoties nesteidzīgai dzīves baudīšanai. Pavasara vēsmas atmodinās tevī romantiķi. Protams, darba un biznesa tēmas arī nekur nepaliks. Darba nedēļā būs liela skriešana un daudz pienākumu. Tikai necenties par katru cenu pierādīt savu taisnību, tas novedīs pie nevajadzīgiem strīdiem.

STRĒLNIEKS
Diezgan ražīgs peļņas laiks. Nopelnītos līdzekļus vislabāk ieguldīt biznesa attīstībā vai izglītībā. Jaunas zināšanas noderēs profesionālajā virzībā. Darba dienas skries kā vāveres ritenis. Ja esi daudz strādājis, tad vajag arī atpūsties. Brīvdienas velti sev, tīkamam hobijam vai nekā nedarīšanai.

MEŽĀZIS
Ļoti interesants laika periods. Privātajā dzīvē iespējamas lielas kaislības pozitīvā nozīmē. Ļaujies dzīves jaukajiem brīžiem, tie paliks atmiņā ilgi. Ja tev šobrīd nav otrās pusītes, varbūt iepazīsies ar jauku, simpātisku cilvēku. Iekšējās sajūtas rosinās dzīvē kaut ko mainīt, lai būtu vēl labāk.

ŪDENSVĪRS
Saņemsi daudz informācijas, bet tās lielajā plūsmā ātri atradīsi nepieciešamo. Labs laiks peļņai – nebīsties no netradicionāliem risinājumiem un idejām, par kurām citi brīnās. Ja privātajā dzīvē tevi kaut kas neapmierina, pacenties mainīt situāciju, pavadot vairāk laika kopā ar savu otro pusīti.

ZIVIS
Iesaisties sabiedriskās aktivitātēs vai labdarības pasākumos. Ja šobrīd esi sirdī brīvs, tieši pasākumu laikā iespējama iepazīšanās, kam var sekot tālejošs turpinājums. Piemērots periods kopdzīves veidošanai, bet pāriem – ģimenes tradīciju spodrināšanai. Darbā daudz emociju, neņem visu tuvu pie sirds.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe