Kā “pareizi” jāatbild Ventspils pašvaldības un iestāžu stilā

0
222

No iedzīvotāju jautājumiem pilsētas domes portālā Ventspils.lv: “Bērnu pilsētiņā pie estrādes vienai no lielajām priedēm nolūzusi galotne, un tā bīstami karājas, jebkurā brīdī var nolūzt pavisam un nokrist lejā. Tajā vietā staigā daudz cilvēku, tai skaitā bērni, tas ir bīstami.”
Pašvaldības iestādes Komunālā pārvalde oficiālā atbilde: “Lielie vēji, nokrišņi un mainīgie laika apstākļi ir negatīvi ietekmējuši ne mazums koku pilsētā. (..)”

• • •

Redakcijas piebilde. Šajā sakarībā prātā nāk kāda veca “melnā humora” anekdote. Policijai Jamaikā zvana satraucies vīrs un kliedz klausulē: “Palīdziet, palīdziet, manai sievai peldoties uzbruka haizivs. Un tagad nokoda kāju…” Marihuānu viegli sapīpējies Jamaikas policijas dežurants filozofiskā mierā atbild:
“Nu, jā… Tā viņas dara…” Simboliski, ar vērienu un patiesi dziļi filozofiski vērtē situāciju pilsētā arī mūsu Komunālās pārvaldes runasvīri (vai varbūt runassievas?). Un ko gan šajā situācijā darīt? Neko īpašu, jo tā taču tas lietus, vējš un mainīgais klimats kokiem dara. Tiesa gan, šajā konkrētajā gadījumā Komunālās pārvaldes darbinieki situāciju ir atrisinājuši – koka zaru apzāģēšana veikta… Par citiem kokiem, kas “negatīvi ietekmēti” informācijas nav.

Autors: Zemgus