Noslēdzot vienu no Latvijas vērienīgākajiem kino projektiem, nākamnedēļ, 17.janvārī plkst. 19.00 pirmizrādi vienlaikus visā Latvijā piedzīvos režisora Aigara Graubas filma – leģenda Nameja gredzens. Līdzīgi kā daudzās citās Latvijas pilsētās, pirmizrāde notiks arī Ventspilī.

Filmas Nameja gredzens pirmizrāde notiks vienlaikus visos lielākajos kinoteātros Latvijā: Rīgā, Daugavpilī, Siguldā, Valmierā, Smiltenē, Cēsīs, Ventspilī, Liepājā un Kuldīgā.

Nameja gredzena scenārija autori ir Aigars Grauba un Makss Kinnings no Lielbritānijas. Nameja lomu filmā atveido zviedru aktieris Edvīns Endre, kurš Latvijas skatītājiem pazīstams no seriāla Vikingi. Galvenajās lomās redzēsim arī lietuviešu uzlecošo zvaigzni Aisti Dirziuti un Džeimsu Blūru no Lielbritānijas. Tāpat arī filmā spēlē latviešu aktieri Andris Keišs, Artūrs Skrastiņš, Dainis Grūbe, Lauris Dzelzītis, Ivo Martinsons, Elīna Vāne un citi.

Filmas galvenais operators ir Valdis Celmiņš, bet tērpi tapuši mākslinieces Sandras Silas vadībā. Nameja gredzena oriģinālā skaņu celiņa autors ir komponists Rihards Zaļupe.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA