Sestdien notiek filmas “Nekas mūs neapturēs” pirmizrāde Ventspilī

0
172

Jau šo trešdien kinoteātrī Kino Citadele notika Andra Gaujas kaisles drāmas Nekas mūs neapturēs pirmizrāde, bet pēc tam kinofilmas pirmizrāde un tikšanās ar radošo komandu notiks arī Latvijas reģionos, informēja pārstāve Zane Dzene.

Astoņām nominācijām nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps izvirzītā filma stāsta par to, kā harizmātiskais mūzikas producents Ralfs Dambergs (Andris Keišs) sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu (Kristīne Nevarauska) un mīļāko (Elza Gauja) sadzīvot vienā īpašumā, kur turklāt vēl mīt viņa divpadsmitgadīgā meita (Dārta Stepanova). Eksperiments pārvēršas nežēlīgā cīņā katram par savām interesēm.

Filmas pirmā reģionālā pirmizrāde notika Liepājā 11.oktobrī, bet dienu vēlāk plkst.17 tā notiks arī Ventspilī, to demonstrēs koncertzāles Latvija Lielajā zālē, un skatītāji varēs gan uzdot jautājumus filmas radošajai grupai – režisoram un aktieriem – , gan izbaudīt muzikālu priekšnesumu ar dziesmām no filmas skaņu celiņa. Uzstāsies gan ventspilniece, nu jau visā Latvijā plaši atpazīstamā Evija Vēbere, gan Miķelis Putniņš (Instrumenti, Ezeri, Nepāriet un citi muzikāli projekti), gan Rūdolfs Macats un Rinalds Maksimovs.

07.10.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto