Dome sola veicināt Ventspils jauniešu iesaisti pašvaldības lēmumu pieņemšanas procesā

0
194

Ventspils pilsētas dome nolēmusi atkārtoti noslēgt deleģēšanas līgumu ar Ventspils Jauniešu domi, lai turpinātu sadarbību ar jauniešu organizāciju. Pašvaldība sola, ka tā veicinās Ventspils jauniešu iesaisti sabiedriskajā dzīvē un pašvaldības lēmumu pieņemšanas procesā, kā arī informēt jauniešus par pieejamajām izglītības un karjeras iespējām un motivēt izvēlēties sev atbilstošākos izglītības un karjeras virzienus, informē Ventspils Jauniešu mājas vadītājs Kristians Jacevičs.

Ar dažādu projektu, pasākumu un neformālu apmācību palīdzību jauniešus plānots iedrošināt būt patstāvīgiem, uzņemties atbildību, attīstīt iniciatīvu un palielināt savu konkurētspēju labākas izglītības iegūšanai un darba tirgū.

Kā skaidro Jacevičs, līdzīgi līgumi bija arī iepriekš 2015. gadā un atkārtoti 2016. gadā ar darbības termiņu līdz 2018. gadam. “Ventspils Jauniešu dome deleģētos uzdevumus veikusi sekmīgi, īstenojot neformālās apmācības, atbalstot jauniešu iniciatīvas, izplatot jauniešiem saistošu informāciju, iesaistot viņus lēmumu pieņemšanas procesos, kā arī sekmējot jauniešu uzņēmējspējas, nodarbinātību un karjeras izvēli. Jauniešu dome pašvaldībai ir sadarbības partneris projekta Proti un Dari! īstenošanā, kas palīdz jauniešiem, kuri nestrādā un nemācās, atgriezties pie mācībām vai sekmīgāk iekļauties darba tirgū,” stāstīja Jacevičs.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay