Pirmo reizi Ventspilī pirmdien sākās Junior Achievement Latvija organizētā uzņēmējdarbības un līderības nometne vidusskolēniem. Tā norisināsies visu nedēļu un tā pulcēs 33 Latvijas aktīvākos jauniešus, informēja Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldes pārstāve Elīna Klauze.

Nometnē piedalās tikai īpašu atlasi izturējuši vidusskolēni no visas Latvijas, starp kuriem ir arī seši ventspilnieki no Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas, 2.vidusskolas un 4.vidusskolas. Visu nedēļu ar jauniešiem strādās Latvijā veiksmīgi uzņēmēji un vadītāji, kuri palīdzēs vidusskolēniem komandās attīstīt biznesa idejas, savukārt nometnes noslēgumā komandas prezentēs un aizstāvēs savas idejas.

Nometnes laikā jaunieši apgūs prototipēšanu, darbosies izaugsmes treniņos, praktiskās biznesa darbnīcās, komandās attīstīs savas biznesa idejas, savukārt brīvajā laikā dosies ekskursijās pa pilsētu.

Katru vakaru notiks tiešraižu diskusijas ar Latvijā zināmām personībām. Savukārt trešdien vakarā Ventspils Galvenajā bibliotēka notiks atklāta diskusija par uzņēmējdarbības attīstību reģionos un influenceru mārketinga ietekmi uzņēmējdarbībā, kurā piedalīsies Prudentia investīciju baņķieris Ģirts Rungainis.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay