Pārliecinošu uzvaru Latvijas futbola virslīgas čempionāta spēlē svinējuši FK Ventspils, kas svētdien savā laukumā ar 4:1 apspēlēja turnīra pastarīti Valmiera Glass/ViA

Bija nepieciešamas vien 32 minūtes, lai šajā spēlē pieredzētu četrus vārtu guvumus. Jau spēles ceturtajā minūtē rezultātu atklāja virslīgas čempionāta labākais snaiperis Adeleke Akinjemi, gūstot jau savus 10.vārtus sezonā. Astoņas minūtes vēlāk pēc veiksmīga izrāviena pa kreiso malu nokļuva līdz vārtiem un ieraidīja bumbu vārtos – 2:0. Tiesa, 30.minūtē pēc lieliskas piespēles mājinieku vārtsargu pārspēja tikai 16 gadus vecais Māris Barkovskis, gūstot savus pirmos vārtus virslīgā. Tomēr jau pēc divām minūtēm Akinjemi guva vēl vienus vārtus un atjaunoja ventspilniekiem divu vārtu pārsvaru. Tagad Akinjemi ar 11 vārtiem ir pārliecinoši labākais snaiperis virslīgā un drošs pretendents uz mēneša labākā spēlētāja balvu.

Otrā puslaika sākumā tablo jau vēstīja 4:1. Spēles 52.minūtē ar spēcīgu un precīzu sitienu izcēlās vēl viens rezultatīvais nigēriešu uzbrucējs Tosins Aijeguns.

Kopvērtējumā līderi ar 34 punktiem 13 spēlēs ir RFS. Pa 28 punktiem ir FK Ventspils un Riga FC, taču šīs komandas aizvadījušas attiecīgi 15 un 14 spēles. Jūrmalas Spartaks rēķinā ir 26 punkti 15 spēlēs. Seko Liepāja/Mogo, kuras rēķinā 25 punkti, taču divas spēles rezervē.

Nākamo spēli FK Ventspils aizvadīs 30. jūlijā, kad mājas spēlē tiksies ar Metta/LU.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay