Vēl vienu pārliecinošu uzvaru Latvijas – Igaunijas basketbola līgas Kurzemes klubu derbijā sestdien svinēja BK Ventspils, kas savā laukumā apspēlēja BK Liepāja ar 29 punktu pārsvaru – 109:80.

Līdzīga cīņa izvērtās vien spēles pirmajā ceturtdaļā, turklāt tā bija ļoti rezultatīva. Mājinieki uzvarēja ar viena punkta pārsvaru – 27:26.

Nākamajā periodā laukuma saimnieki spēlēja vēl rezultatīvāk, turklāt absolūti dominēja cīņā zem abiem groziem. Ventspils ceturtdaļā guva 37 punktus, kamēr savā grozā ļāva iemest tikai 12 punktus, līdz ar to atpūtā ejot tablo vēstīja jau 64:38 BK Ventspils labā.

Pēc pārtraukuma laukumā joprojām dominēja mājinieki, bet pēdējā ceturtdaļa jau bija labs treniņš un laukumā arī varēja izspēlēties visi rezervisti.

Ventspils kluba labā 20 punktus guva Kristaps Gludītis, tikmēr 18 punktus, deviņas atlēkušās bumbas, sešas izprovocētas piezīmes un četras pārtvertas bumbas sakrāja Raiens Luters. Pa 14 punktiem guva Jānis Bērziņš un Māris Gulbis.

BK Ventspils šī bija 13. uzvara 18 spēlēs, kas joprojām dod stabilu ceturto pozīciju, tikmēr liepājniekiem šis bija sestais zaudējums pēc kārtas, kas komandu ar četrām uzvarām 19 spēlēs ierindo turnīra tabulas lejasdaļā.

19.01.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LIBL