BK Ventspils pirmajā cīņā par bronzu zaudē savā laukumā

1373

Ventspils basketbolisti ar zaudējumu uzsākuši cīņu par Latvijas Basketbola līgas bronzas godalgām. Pirmajā spēlē ventspilnieki savā laukumā ar 75:83 piekāpās Liepājai/Triobet.

Liepājnieki jau ar spēles pirmajām minūtēm dominēja teju visās spēles komponentēs un strauji iekrāja pārsvaru. Aizsardzībā ventspilniekiem bija caurumi visās frontēs, arī uzbrukumā nesekmējās ar rezultativitāti. Savukārt pretiniekiem krita teju visi metieni. Pēc pirmā puslaika rezultāts bija ventspilniekiem katastrofāls – 19 punktu deficīts (29:48).

Pēc pārtraukuma nekas diži nemainījās. Tikai trešās ceturtdaļas beigās ventspilnieki beidzot sāka spēlēt tā, kā to gaidīja visi līdzjutēji. Starpība strauji saruka, vienubrīd bija vairs tikai septiņu punktu attālumā, taču galotnē noķert sāncenšus vairs nebija pa spēkam.

Sērija rit līdz trim uzvarām. Nākamā spēle notiks trešdien Liepājā.