Kārtējo pārliecinošo uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionāta spēlē svinējuši BK Ventspils basketbolisti, kuri šoreiz izbraukumā ar 88:67 ceturto reizi sezonā apspēlēja Jēkabpils komandu.

Jēkabpiliešiem derēja tikai uzvara, lai ar pēdējo spēli iekļūtu izslēgšanas spēlēs. Pirmajā puslaikā mājinieki pret līderiem noturējās godam, taču pēc pārtraukuma ventspilnieki pilnībā pārņēma iniciatīvu un dominēja pilnībā. Zem groziem ventspilnieki pārliecinoši labāki (47-27), tāpat dominance arī uzbrukumā pie groza.

Ronalds Zaķis ar gūtajiem 17 punktiem bija rezultatīvākais spēlētājs Ventspils komandā.

Sestdien Ventspils komandai izšķirošā spēle regulārajā čempionātā ar VEF Rīga. Vēlreiz zaudēt nedrīkst, jo tad ventspilnieki zaudēs pirmo vietu kopvērtējumā. Spēle notiks Ventspilī un tās sākums plkst.17.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA