FK “Ventspils” ielaiž 4 vārtus un piedzīvo kaunpilnu zaudējumu Latvijas kausa 1/8 finālā pret Tukuma komandu

694

Kaunpilnu zaudējumu Latvijas kausa izcīņas astotdaļfinālā piedzīvojuši FK Ventspils futbolisti, kuri sensacionāli kapitulēja Latvijas čempionāta 1.līgas līderiem, pamanoties ielaist četrus vārtus un piekāpties ar 1:4.

Tukumniekiem izdevās sarūpēt lielu dāvanu Tukuma pilsētas svētkos, un jau ar pirmajām minūtēm sagādājot lielas grūtības ventspilniekiem. Lai gan viesi centās izrādīt dominanci, tomēr labāki bija mājinieki. Jau 9.minūtē tukumnieki izvirzījās vadībā, taču spēles 25.minūtē pārsvaru dubultoja. Vēl vairāk, septiņas minūtes pirms pārtraukuma Ventspils bija iedzinējos jau ar 0:3. Neskatoties uz to, ka tukumnieki palika skaitliskajā mazākumā, otrā puslaika sākumā viņi iesita Ventspils vārtos vēl vienu bumbu.

Tikai 70. minūtē viesi spēja gūt vārtus, kad ar precīzu sitienu izcēlās laukumā uz maiņu nākušais ukrainis Mihailo Serhijčuks.

Ventspils klubs pērn spēlēja Latvijas kausa finālā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils