FK Ventspils kluba galvenā trenera amatu jaunajā sezonā ieņems moldāvu futbola speciālists Viorels Frunza, ceturtdien paziņoja klubs.

40 gadus vecais futbola speciālists kā futbolists karjeras laikā pārstāvējis spēcīgākos Moldovas klubus, kā arī spēlējis spēcīgākajā Rumānijas līgā, pārstāvējis klubus arī Grieķijā, Krievijā, Kazahstānā un Baltkrievijā. Spēlējis arī Moldovas izlasē, kurā 37 mačos guvis septiņus vārtus. Vienus vārtus reiz guvis arī mačā ar Latviju, kas notika 2007.gadā Rīgā un kurā moldāvi uzvarēja ar 2:1.

To, ka tieši Frunza ir nonācis Ventspilī un kļuvis par kluba galveno treneri, nav nejaušība, jo ir trenējis arī Dacia klubu, kura īpašnieks pirms pārcelšanās uz Latviju bija tagadējais Ventspils kluba prezidents un īpašnieks Adlans Šišhanovs.

“Mana izvēle par labu Viorelam izdarīta tādēļ, ka es viņu brīnišķīgi zinu, un viņš brīnišķīgi zina mani un manas prasības. Savā laikā viņš spēlēja manā komandā, un trenēja. Apliecinu mūsu līdzjutējiem, ka šis treneris vienmēr mērķē uz maksimālo rezultātu un pilnībā prasīgs gan pret sevi, gan pret visiem futbolistiem, panākot no visiem maksimumu,” tā klubs citē Šišhanovu.

Pagājušajā sezonā klubu vadīja cits Šišhanova Moldovas laika klubu treneris – Melnkalnes speciālists Dejans Vukičevičs, kurš pēc neveiksmīgā snieguma vasaras vidū paziņoja par atkāpšanos no amata. Viņa vietā stājās viņa palīgs Igors Kļosovs, kurš aizveda komandu līdz bronzas medaļām kopvērtējumā.

16.01.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils