FK “Ventspils” neizmanto iespējas un praktiski zaudē cerības iekļūt nākamajā kārtā

678

UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešās kārtas pirmajā spēlē smagu zaudējumu piedzīvoja FK Ventspils, kas savā laukumā Rīgā ar 0:3 kapitulēja Portugāles piektajam spēcīgākajam klubam Vitoria.

Šoreiz ventspilniekiem nācās iztikt bez ukraiņu vārtsarga Konstantīna Mihailovskija, kurš no UEFA saņēmis bargu diskvalifikāciju saistībā ar iepriekšējā Eiropas kausa mačā izteiktajiem rasistiskajiem izteikumiem. Līdz ar to vārtos stājās Vjačeslavs Kudrjavcevs.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm iniciatīva un pārsvars bija viesu pusē, kuri izveidoja vairākus bīstamus uzbrukumus. Vienu reizi bumba atsitās pret vārtu pārlikni, bet 30.minūtē Vitoria guva pirmos vārtus pēc stūra sitiena.

Divas lieliskas iespējas bija arī ventspilniekiem – Kazačoka brīvsitienu ar grūtībām atvairīja viesu vārtsargs, bet vēlāk neizmantots palika izgājiens vienatnē pret vārtsargu.

Otro puslaiku viesi sāka ar ļoti precīzu un spēcīgu tālsitienu, ieraidot bumbu ventspilnieku vārtu labajā stūrī. Ventspilnieki nepadevās un centās uzbrukt arvien vairāk. Divas teicamas epizodes bija Daniilam Ulimbaševam, kurš vārtu priekšā bumbu raidīja pa pārlikni un pēc tam vārtos raidīto bumbu pēdējā brīdī bloķēja pretinieku aizsargs. Mājiniekiem bija vēl divas labas iespējas, kas arī palika neizmantotas. Tikmēr viesi desmit minūtes pirms pamatlaika beigām guva arī trešos vārtus, praktiski dzēšot ventspilniekiem jebkādas izredzes pārvarēt kvalifikācijas trešo kārtu un iekļūt play-off kārtā.

Atbildes mačs notiks pēc nedēļas Portugālē.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils