FK “Ventspils” otrajā pārbaudē zaudē spēcīgajam Doņeckas “Šahtar”

676

FK Ventspils klubs Turcijā aizvadījis otro pārbaudes maču, šoreiz treniņnometnes ietvaros tiekoties ar spēcīgo Ukrainas klubu Doņeckas Šahtar. Arī šoreiz ventspilniekiem minimāls zaudējums – 0:1, informē klubs.

Pirmajā puslaikā ventspilniekiem nācās daudz aizsargāties, tomēr lielo Ukrainas kluba spiedienu, kura galvgalī pārliecinoši darbojās brazīliešu leģionāri, izdevās lielā mērā izturēt. Tiesa, pretinieki gan guva vārtus, un tas notika no 11 m soda sitiena atzīmes. Otrajā puslaikā Ventspilij pat piederēja pārsvars, tomēr pārvērst to vārtu guvumā nebija pa spēkam, lai gan bija vairākas lieliskas iespējas Kozlovam, Svārupam un Palavandišvili.

Pirmajā pārbaudes mačā Ventspils ar 1:2 piekāpās titulētajam Krievijas premjerlīgas klubam Maskavas Dinamo.

10.02.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils