Strauji tuvojas ikgadējais Latvijas nūjošanas festivāls, kas Ventspilī notiks jau devīto gadu. Jau sestdien sabrauks nūjošanas entuziasti no visas Latvijas un paredzams, ka arī no tuvējām kaimiņvalstīm. 

Kā informē nūjošanas festivāla rīkotāji, tā mērķis ir ne tikai sekmēt veselīgu dzīvesveidu, bet arī rosināt cilvēkus ikdienā nodarboties ar sporta aktivitātēm tajā skaitā nūjošanu.

Kā ierasts, pirms starta notiks modes skate, kurai šogad motīvs ir vasaras košums un dalībnieki tiks gaidīti interesantos sporta tērpos no senatnes līdz mūsdienām. Skates dalībniekus vērtēs īpaša žūrija.

Nūjot draugu un kolēģu pulkā ir interesantāk, tāpēc nestāvi malā – piesaki festivālam sava kolektīva komandu. Skaitliski lielākās komandas tiks pie pārsteiguma balvām, informē rīkotāji.

Esi aktīvs ventspilnieks un piesakies festivāla mājas lapā www.nujosanasfestivals.lv.

Pirms pasākuma būs iespējams iznomāt nūjošanas nūjas, apgūt  nūjošanas tehniku, darbosies veselības aleja, kur varēsiet uzzināt daudz interesantu lietu par savu veselību, kā to uzlabot, kā to nostiprināt. Pēc sacensībām dalībniekiem būs iespējams cienāties ar spēcinošu zupu, kā arī pēc apbalvošanas ar ziedu torti.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay