Pēc piedalīšanās aizdomīgās spēlēs futbola kluba Ventspils atbalstīšanu pārtraukusi tās kvēlāko līdzjutēju grupa Ventspils Ultras.

Kā svētdien savā tvitera kontā ierakstīja šīs grupas vadītājs Aleksejs Molodojs, esot grūti atbalstīt komandu, kas regulāri piedaloties aizdomīgos mačos.

“Ir grūti tribīnēs izkliegt savu rīkli par tiem, kuri laukumā spēlē “savu spēli”,” ierakstīja Molodojs. “Grūti ar visu savu sirdi pārdzīvot par cilvēkiem, kuri ar savām darbībām ceļ neslavu mūsu kluba vārdam. Grūti veidot dialogu ar tiem, kuriem nerūp Ventspils kluba vēsture un tradīcijas. Ceram, ka agrāk vai vēlāk, šajā pilsētā atgriezīsies godīgs un tīrs futbols.”

Molodojs paziņoja, ka Ventspils Ultras pieņēmušas lēmumu šogad atteikties no FK Ventspils komandas verbāla un vizuāla atbalsta.

Jau ziņots, ka UEFA sākusi izmeklēšanu saistībā ar aizdomīgu FK Ventspils pārbaudes spēli pirmssezonas sagatavošanās ciklā Spānijā pret Norvēģijas klubu Jerv, kur mača izskaņā ventspilnieki pēdējās minūtēs vairākkārt burtiski atdeva pretiniekiem bumbu un netraucēti ļāva gūt uzvaras vārtus, turklāt spēles beigu daļā bijušas vērojamas aizdomīgi liela aktivitāte likmju likšanā tieši uz Jerv. Ventspilnieki gan apstrīdējuši izskanējušās aizdomas.

Pirms nedaudz vairāk kā gada par Ventspils īpašnieku kļuva uzņēmējs Adlans Šišhanovs, kurš jau iepriekš Moldovas futbolā bija izpelnījies neviennozīmīgu reputāciju tieši saistībā ar totalizatoriem un algu maksāšanu aploksnēs.

Autors: Ventspilnieks/LETA / Foto: LETA