Patlaban nav pamata uzskatīt, ka ar pazudušo futbola kluba Ventspils uzbrukuma līderi – nigēriešu leģionāru Adeleki Akinjemi notikusi nelaime. Policijas rīcībā ir ziņas, ka ar sportistu izdevies sazināties caur sociālajiem tīkliem, ziņo aģentūra LETA.

Policija turpina noskaidrot notikušā apstākļus un personas atrašanās vietu, taču ar sportistu nav notikusi nelaime, jo ar viņu izdevies sazināties, izmantojot sociālos tīklus. Pagaidām netiek ziņots, vai viesnīcas numurā, kurā dzīvoja sportists, ir atstātas kādas mantas jeb sportists visu paņēmis līdzi.

Ventspilnieks.lv jau ziņoja, ka pirmdien FK Ventspils aizvadīja Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēli, kurā viesos ar 1:0 pieveica FK Liepāja/Mogo un iekļuva pusfinālā. Taču šajā spēlē laukumā neizgāja ventspilnieku uzbrukuma līderis Akinjemi. Daudziem radās jautājums, kādēļ futbolists nav laukumā. Izrādās, futbolists esot pazudis bez vēsts, vēlāk atklāja klubs.

Pirmdien uz spēli Liepājā bija jādodas arī Akinjemi, taču viņš esot vienkārši pazudis. Neesot ieradies uz autobusu, turklāt klubs tā arī nav spējis sazināties ar nigēriešu uzbrucēju un nemaz nezin viņa atrašanās vietu. FK Ventspils meklēšanā iesaistīja arī Valsts policiju, taču arī tas nav devis rezultātus. Klubs izmēģinājis visādus risinājums futbolista meklēšanā, taču pagaidām tas nav devis nekādus rezultātus.

Akinjemi šo vasaru aizvada ļoti spoži, jo ar 13 gūtiem vārtiem ir pārliecinoši rezultatīvākais spēlētājs Latvijas čempionātā, bet UEFA Eiropas līgā četrās spēlēs guva septiņus vārtus, tajā skaitā arī Bordo pret Girondins. Akinjemi klātienē vērojuši vairāku labu klubu skauti – gan Šveices čempionvienības, gan Francijas augstākās līgas kluba Strasbourg, gan Vācijas bundeslīgas klubs Freiburg, ziņoja Sportacentrs.com.

Futbolistam ir spēkā līgums ar klubu uz četriem gadiem, taču nav izslēgta versija par dezertēšanu no komandas, kas gan sportistam draud ar milzu nepatikšanām.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA