Rodeo motokrosa braucēji triumfē Latvijas superkausa posmā

1392
Autors: Rodeo MX

Smeceres sila mototrasē Madonā notikušajā Latvijas superkausa izcīņas trešajā posmā komandu vērtējumā pārliecinoši triumfēja Ventspils motokluba Rodeo braucēji, summā par 20 punktiem pārspējot divu iepriekšējo posmu uzvarētājus MX Ādaži par 20 punktiem.

Ātrākajā MX Pro klasē stabilāko sniegumu trasē nodemonstrēja Prits Ratseps, kurš trīs braucienu summā izcīnīja otro vietu, piekāpjoties vien savam tautietim Tanelam Leokam, kurš pārstāv MX Ādaži komandu. Sīvas cīņas risinājās par pārējo goda vietu sadali. Dāvis Līvs dienas kopvērtējumā ierindojās ceturtajā vietā, tikai par vienu punktu atpaliekot no trešās vietas īpašnieka Dāvja Ivanova (MX Moduls)Svarīgus punktus komandas pūram atveda Juss Lānso un Kristers Drevinskis, kuri dienas beigās ierindojās astotajā un 11.vietā, bet ar to bija pietiekoši, lai triumfētu komandu vērtējumā un izvirzoties vadībā Superkausa seriālā.

Nākamais posms norisināsies 4. septembrī Saldū.