Ventspilnieks Arnis Rumbenieks otrdien Berlīnē nefinišēja Eiropas čempionātā 50 km soļošanā, jo distances laikā izstājās, liecina sacensību rīkotāju sniegtā informācija, ko savā sociālā tīmekļa profilā Facebook apliecinājis arī pats sportists.

30 gadus vecais Rumbenieks šosezon 50 km nosoļojis četrās stundās un sešās sekundēs, bet viņa personīgais rekords ir trīs stundas, 58 minūtes un 35 sekundes. Rumbenieka sezonas labākais rezultāts ierindo viņu Eiropas rangā 25.vietā.

Ventspilnieks distances sākumā bija vēl 25.pozīcijā, kad atpalika un atkrita uz 35.vietu. 20 km atzīmi viņš sasniedza pēc stundas, 36 minūtēm un 49 sekundēm, tobrīd atpaliekot no līdera piecas minūtes un ieņemot 34.vietu. Pamazām viņa pozīcijas uzlabojās, tomēr tālāk par 36.kilometru viņam tikt neizdevās – sportists izstājās. Tobrīd viņš ieņēma 29.vietu, līderim zaudējot 13 minūtes un 43 sekundes.

“Notika tas ko negaidīju. Šoreiz rakstura pārbaudi neizturēju, tā negadās bieži. Karstums nav attaisnojums, bet nepalīdz arī… Paldies visiem kas ticēja. Garā nekrītu, tas atbalsts ko sniedzat nekur neizplēn. DNF…” tā savā sociālā tīkla Facebook ierakstā raksta Rumbenieks.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ekrānšāviņš no Arņa Rumbenieka profila sociālā tīklā Facebook