Šorttrekists Krūzbergs soli no iekļūšanas Eiropas čempionāta A finālā

679

Sekmīgs starts Eiropas čempionātā šorttrekā pieaugušajiem padevies ventspilniekam Robertam Krūzbergam. Latvijas šorttreka pašreizējais līderis 1000 m distancē izcīnīja astoto vietu, pirms tam pusfinālā paliekot soli no iekļūšanas galvenajā A finālā, informēja Ventspils pilsētas Sporta pārvaldē.

Savā spēcīgākajā 1000 m distancē Krūzbergs finišēja otrajā vietā kā priekšsacīkstēs, tā arī ceturtdaļfinālā. Pusfinālā Krūzbergs spraigā cīņā par mata tiesu zaudēja konkurentam un palika soli no vietas A finālā. Līdz ar to viņam bija jāsacenšas B finālā, kopvērtējumā ierindojoties augstajā astotajā vietā.

Gan 500 m, gan 1500 m distancēs ventspilnieks ieņēma 16. vietu. Absolūtajā kopvērtējumā viņam 12. vieta 40 sportistu konkurencē.

Savukārt Roberts Krūzbergs, Kārlis Krūzbergs, Reinis Bērziņš un Endijs Vīgants piedalījās arī 5000 metru stafetē, kur ceturtdaļfinālā finišēja otrie aiz krieviem, kas būtu devis vietu pusfinālā. Tomēr Latvija tika sodīta par bloķēšanu ar roku, kamēr trešā vietā finišējusī Polija saņēma sankcijas par nepareizu stafetes maiņu, tādējādi latviešiem pusfināls gāja secen.

Savukārt 16 gadus jaunā un talantīgā ventspilniece Anna Jansone absolūtajā kopvērtējumā ierindojās 37. vietā. Individuāli pa distancēm rezultāti sekojoši: 24.vieta 1000 metros, 34. vieta 500 metros un 37. vieta 1500 metros.

27.01.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils pilsētas Sporta pārvalde