VENTA 2002 juniori savās mājās atspēlējas no 1:3 un uzvar, viesos – zaudē

1078

Ventspils hokeja klubs VENTA 2002 turpina cīņu par Latvijas U-18 čempionāta bronzas medaļām. Finālsērijā par trešo vietu ventspilnieku un HS Rīga 2002 rezultāts ir neizšķirts 1-1.

Pirmajā spēlē sestdien Ventspilī mājinieki VENTA 2002 izcīnīja uzvaru ar 4:3. Zīmīgi, ka spēles gaitā laukuma saimnieki nonāca zaudētājos ar 1:3, taču parādīja stipru raksturu, atspēlējās un beigās uzvarēja. Turklāt to izdarīja otrā perioda vidū, kad divu ar pusi minūšu laikā trīs reizes iemeta ripu viesu vārtos.

Svētdien atbildes spēlē Rīgā gan nācās samierināties ar zaudējumu 2:7. Pēc pirmās trešdaļas ventspilnieki bija iedzinējos vēl tikai ar 2:3, tomēr spēles turpinājumā paši vārtus vairs neguva, bet mājinieki vēl četras reizes sarūgtināja viesu vārtsargu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA