“VENTA 2002” novājinātā sastāvā piedzīvo jau ceturto zaudējumu pēc kārtas

813

Pamatīgi ievilkusies neveiksmju sērija Ventspils hokeja klubam VENTA 2002, kas svētdien piedzīvoja jau ceturto zaudējumu pēc kārtas Junioru Attīstības hokeja līgas (JAHL) čempionāta mačos. Šoreiz ventspilnieki savās mājās ar 4:5 piekāpās Mārupei/AKO, liecina turnīra rīkotāju publicētā informācija.

Ventspilniekiem pēdējās trīs spēlēs bija saglabājusies rūgta pēcgarša, jo zaudēts pats nomināli krietni vājākām komandām. Šoreiz savā laukumā uzņemti mārupieši. Tiesa, arī šoreiz ventspilnieki spēlēja novājinātā sastāvā – četri hokejisti vēl nebija atgriezušies no Krievijas, kur Latvijas studentu izlases sastāvā piedalījās pasaules Universiādē.

Jau pirmajā periodā ventspilnieki nonāca zaudētājos ar 0:2, kad viesi rezultatīvi izmantoja skaitlisko vairākumu – pirmo vārtu guvumā pat lielo vairākumu. Tikai perioda pašā izskaņā Uvis Grosmanis vienus vārtus atguva, bet otrās trešdaļas sākumā Ralfs Brasls panāca izlīdzinājumu. Prieki bija īsi, jo sekoja ledus auksta duša – Mārupes hokejisti 56 sekunžu laikā guva trīs (!) vārtus un panāca vadību ar 5:2. Pēc šī trieciena mājinieki atguvās tikai daļēji – divus vārtus guva, taču ar to bija par maz, lai panāktu kaut neizšķirtu (abas reizes precīzs Raivo Freidenfelds.

Pēc šī zaudējuma VENTA 2002 ar 56 punktiem vēl saglabāja otro vietu, taču tikai par diviem punktiem atpaliek Liepājas SSS, kam viena spēle rezervē. Līderi ar 72 punktiem ir Daugavpils Dinaburga.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay