Neskatoties uz otrajā trešdaļā ielaistiem četriem vārtiem, Ventspils HK VENTA 2002 tomēr izdevās svinēt svarīgu uzvaru Latvijas čempionātā 1.līga. Ventspilnieki savā laukumā ar 5:4 pārspēja Zemgale/JLSS komandu.

Spēle iesākās ventspilniekiem ļoti labvēlīgi un veiksmīgi, jo pēc Nika Bērziņa un Elvja Kaimiņa precīzajiem metieniem izdevās izvirzīties vadībā ar 2:0.

Situācija krasi mainījās otrajā trešdaļā, kurā kopumā tika gūti seši vārti. Jau perioda sākumā – ceturtajā un astotajā minūtē guva divus vārtus un panāca izlīdzinājumu. Spēles turpinājumā VENTA 2002 vēl divas reizes izvirzījās vadībā, taču viesi vienmēr atspēlējās, turklāt – īsā laikā. Vispirms 3:2 vadību panāca Jānis Golubovičs, bet jau pēc minūtes jelgavnieki panāca neizšķirtu. Divas ar pusi minūtes pirms otrā perioda beigām 4:3 panāca Edgars Cgojevs, taču drīz vien Zemgale/JLSS atkal atjaunoja līdzsvaru.

Izšķirošajā trešajā periodā sīva cīņa ritēja visu tā laiku, bet izšķirošais moments notika tikai pēdējā minūtē. Kad bija jāspēlē pamatlaikā vēl tikai 55 sekundes, Oskars Grigulis ar precīzu metienu noslēdza laukuma saimnieku uzbrukumu. Viesi gan mēģināja glābties no zaudējuma un nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču ventspilnieki nosargāja uzvaru.

Pēc šīs uzvaras HK VENTA 2002 ar 25 punktiem 13 spēlēs joprojām ieņem ceturto pozīciju. Pa 13 spēlēm ir aizvadījuši arī Mārupes un Lido hokejisti, kuri sakrājuši attiecīgi 30 un 26 punktus. Līderi ar 38 punktiem 15 spēlēs ir HS Rīga 2001, kurai ventspilnieki zaudēja pagājušajā nedēļā ar 2:3.

Ar Lido jāspēlē savā laukumā 22.februārī, vēl divās spēlēs izbraukumā jācīnās Daugavpilī.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: HK VENTA 2002