“VENTA 2002” piedzīvo trešo zaudējumu pēc kārtas

0
277

Ventspils hokeja klubs VENTA 2002 piedzīvojis jau trešo zaudējumu pēc kārtas Junioru attīstības hokeja līgā. Šoreiz ventspilnieki savā laukumā ar 3:4 piekāpās Pārdaugavai, liecina turnīra rīkotāju sniegtā informācija.

Ventspils klubs šajā spēlē spēlēja bez vairākiem līderiem, kuri pašlaik ir Krievijā un pārstāv Latvijas studentu izlasi pasaules Universiādē. Viņu vidū ir arī VENTA 2002 pamatvārtsargs Deniss Baranovs.

Šajā spēlē vārtus sargāja Alens Bergmanis. Tomēr jau spēles 1.periodā ventspilnieki nonāca iedzinējos ar 1:3, bet otrajā trešdaļā rīdzinieki guva arī ceturtos vārtus. Tikai otrās trešdaļas beigās Ventspils komandai izdevās vēl divus vārtus atgūt un ar cerībām sagaidīt pēdējo trešdaļu. Tajā gan panākt neizšķirtu neizdevās.

Vārtus VENTA 2002 labā guva Edgars Cgojevs (viņam arī viena piespēle), Uvis Grosmanis un Raivo Freidenfelds (vēl arī viena piespēle).

Kopvērtējumā līderi ar 69 punktiem 28 spēlēs ir Daugavpils Dinaburga, no kuriem ventspilnieki atpaliek jau par 13 punktiem un ieņem otro vietu. Tikai divi punkti mazāk, bet spēle rezervē ir Liepājas SSS.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay