Neveiksmīgi jaunais gads iesācies Ventspils hokeja klubam VENTA 2002, kas piedzīvojis zaudējumu pirmajās divās šī gada spēlēs. Šoreiz svētdien ventspilnieki piedzīvoja zaudējumu izbraukumā, Junioru Attīstīgas hokeja līgas (JAHL) mačā ar 2:4 piekāpjoties HS Rīga 2003, liecina turnīra rīkotāju informācija.

Spēles astotajā minūtē ventspilnieki izmantoja skaitliskā vairākuma iespēju un pēc Renāra Kamergrauža precīzā metiena atklāja rezultātu. Tomēr līdz pirmās trešdaļas beigām mājinieki guva divus vārtus un izvirzījās vadībā ar 2:1, bet pēdējās trešdaļas sākumā panāca arī 3:1. Vēlāk Sandis Dārznieks vienus vārtus atguva, taču tad sekoja mājinieku rezultatīvais uzbrukums un atkal divu vārtu pārsvars. Lai arī ventspilnieki centās atspēlēties, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr tas cerēto rezultātu nedeva.

Divi zaudējumi gada sākumā maksājis to, ka ventspilnieki zaudējuši kā pirmo, tā arī otro vietu. Pašlaik VENTA 2002 ar 35 punktiem 18 spēlēs ir noslīdējusi uz trešo vietu. Līderi ar 38 punktiem 17 spēlēs ir DLSS, bet otrie ar 37 punktiem 18 spēlēs tagad ir AKO/Mārupe.

13.01.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: JAHL