Ventspilī uzsāks būvēt BMX ziemas treniņbāzi

0
468

Otrdien noslēgts būvdarbu līgums starp pašvaldību un uzņēmumu SIA Venttermo, kas divās būvniecības kārtās paredz pārbūvēt Ventspils 2. vidusskolas sporta zāli, bet tā būtiskākā sadaļa ir slēgtās BMX ziemas treniņbāze izveide un būvniecība turpat šīs skolas teritorijā. Saskaņā ar projektu, objektu plānots nodot ekspluatācijā nākamā gada novembrī, informē Ventspils pilsētas Izglītības pārvalde.

Nākamajā gadā vispirms tiks kapitāli remontēta esošā sporta zāle un palīgtelpas. Plānots, ka šajā skolā lielāka uzmanība tiks pievērta arī tādam Ventspilī vēl maz zināmam sporta veidam kā florbols. Paralēli sāksies darbs pie BMZ ziemas bāzes izbūves. Slēgtā BMX ziemas treniņbāze primāri tiks veidota sporta skolas Spars jauno riteņbraucēju vajadzībām. Treniņbāzē atradīsies 40 metrus gara trase ar četriem braukšanas celiņiem, kas, kā norāda projekta autori, būs ideāli piemērota trenēties sacensību gaisotnē. Tāpat būs pieejami pārvietojami trases moduļi, starta estakāde, kā arī velosipēdu novietošanas statīvi un trenažieri, kā arī laukums tehniskai apkopei.

Būvniecības darbi izmaksās kopumā nepilnus 1,199 miljonus eiro. No tiem 292,3 tūkstoši eiro tiks atvēlēti Ventspils 2. vidusskolas sporta zālei, savukārt ziemas BMX treniņbāzes būvniecībai Ventspils pilsētas pašvaldības budžetā iezīmēti 906,4 tūkstoši eiro.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: SXC