Ventspilniekiem piecas medaļas savā trasē Latvijas BMX čempionāta 1.posmā

1198

Ventspils jaunie BMX riteņbraucēji nedēļas nogalē izcīnīja piecas medaļas Latvijas čempionāta pirmā posma sacensībās, kurās balvas tika sadalītas 19 grupās. Piedalījās sportisti arī no Krievijas, Lietuvas un Igaunijas.

Savā trasē ventspilniekeim viena zelta medaļa. To B7 vecuma grupā zēniem izcīnīja Mariss Mažrims. Sudraba medaļas B6 grupā Albertam Veinbergam un G14+ grupā Airisai Galiņai. Savukārt trešo vietu ieguva Matīss Mažrims B10 un Rolands Pommers B15/B16 grupā.

Dienu vēlāk notika Ventspils kausa izcīņa, un šoreiz ventspilniekiem daudz lielāka balvu raža – kopumā desmit dažāda kaluma medaļas. Uzvaras svinēja Kristaps Ezītis, Alberts Veinbergs, Mariss Mažrims, Rolands Pommers savās vecuma grupās, un Jānis Šķeperis/Kristofers Bužoks blakusvāģos.

Komandu kopvērtējumā uzvarēja Ventspils sporta skolas Spars pirmā komanda, kuras sastāvā startēja Airisa Galiņa, Kristaps Ezītis, Alberts Veinbergs, Haralds Ekmanis, Miks Cīrulis un Rolands Pommers.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay