Ērģemē notikušajā Latvijas čempionāta noslēdzošajā posmā dubultspēlēs kopvērtējumā Ventspils kērlinga kluba spēlētāji izcīnīja bronzas medaļas gan dāmas, gan vīri, informē klubs.

Atbilstoši čempionāta pirmā posmā rezultātiem, Ērģemē cīņu par medaļām turpināja labākās 12 sieviešu un 20 vīriešu pāru komandas. Ventspils kērlinga klubs tika pārstāvēts ar trīs sieviešu un vienu vīriešu komandu. Dalībnieki abās konkurencēs aizvadīja četras spēles pēc Šveices sistēmas, kur pirmās spēles pretinieks tika noteikts atbilstoši čempionāta pirmā posma rezultātiem, bet pēc tam astoņas labākās komandas aizvadīja izslēgšanas finālturnīru.

No ventspilniecēm Ērģemes posms labāk padevās Agitai Puriņai un Aijai Rudzītei, kuras posmā izcīnīja bronzas medaļas, bet summā palika astotās. Savukārt divu posmu kopvērtējumā Latvijas čempionāta bronzas medaļas tika citām ventspilniecēm – Martai Kozindai un Ingai Apmanei.

Vīru konkurencē abos posmos trešie bija Raido Blumbergs un Nauris Bogdanovičs, kuriem šāda kaluma medaļa arī kopvērtējumā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils kērlinga klubs