Lai Latvijas čempione Ventspils varētu FIBA Čempionu līgā cīnīties par iekļūšanu izšķirošajās kārtās, ir nepieciešami 12 spēcīgi basketbolisti, sacīja ventspilnieku galvenais treneris Roberts Štelmahers.

“Liels prieks par komandu un pilsētu. It kā no vienas puses ne tik svarīga spēle, bet mēs runājām, ka vēlamies noslēgt FIBA Čempionu līgu uz augstas nots. Mēs to izdarījām. Paldies visiem, kas atnāca un kas vēroja mūs televīzijā. Turiet īkšķus par mums arī turpmāk,” pēc uzvaras pēdējā spēlē un ceļazīmes uz FIBA Eiropas kausu iegūšanas teica Štelmahers.

“Mēs būtu pelnījuši iekļūt izslēgšanas turnīrā, ja visu sezonu spēlētu pilnā sastāvā. Mums nav 15 līdzvērtīgu spēlētāju, kurus varam samainīt vietām, ja kādam ir trauma. Mums ir “jālāpās”, bet šajā līmenī to neviens nepiedod. Ja gribam iekļūt izšķirošās kārtās, mums noteikti vajadzīgi 12 spēcīgi basketbolisti un vēl divi jaunie, kas spējīgi ielēkt sastāvā. Ar septiņiem, citreiz sešiem, spēlētājiem ir grūti,” atzina Štelmahers, kura vadītā komanda šosezon vairākkārt saskārusies ar traumām.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA