Bez darba esošiem ventspilniekiem būs iespēja atrast darbu NVA karjeras dienās

0
138

Ikviens bez darba esošs ventspilnieks vai arī tāds, kurš domā par darba maiņu, četras dienas varēs atrast jaunu darbu Nodarbinātības valsts aģentūras Ventspils nodaļā, kur laikā no 8. līdz 12.aprīlim norisināsies karjeras dienas. Tur ikviens varēs saņemt atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā.

Kā skaidro NVA, apmeklējot karjeras dienu aktivitātes un tiekoties ar darba devējiem un tautsaimniecības nozaru pārstāvjiem, darba meklētāji uzzinās, kādas darba iespējas viņu reģionā piedāvā uzņēmēji, varēs izvērtēt arī pašu spējas uzņēmējdarbībā un noskaidrot, kāds atbalsts ir pieejams uzņēmējdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai. Savukārt darba pārrunu treniņos darba meklētāji profesionāla karjeras konsultanta vadībā piedalīsies darba pārrunu lomu spēlēs, iegūstot praktiskas iemaņas un vērtīgas atziņas, kā veidot veiksmīgu komunikāciju ar darba devēju. Tiesa, tam jāpiesakās iepriekš, vēršoties NVA vai mājas lapā www.nva.gov.lv.

Savukārt darba devējiem būs iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus, klātienē tiekoties ar motivētiem darba meklētājiem un iepazīstinot viņus ar darba un profesionālās izaugsmes izredzēm savos uzņēmumos.

Dalībai akcijā jau pieteikušies novadu uzņēmējdarbības centru vadītāji, biznesa inkubatoru pārstāvji un citi uzņēmēji, kas pārstāv dažādas nozares, viņi karjeras dienās prezentēs savus uzņēmumus un informēs par brīvajām darba vietām.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay