“Bucher Municipal” 150 eiro mēneša stipendiju divus gadus saņems Rūta Kairiša

0
411

13 studentu konkurencē par Ventspilī strādājošā uzņēmuma SIA Bucher Municipal sarūpētās jaunās stipendijas ieguvēju kļuvusi Ventspils Augstskolas (VeA) trešā kursa studente Rūta Kairiša, kura turpmāk divu gadu garumā ik mēnesi saņems 150 eiro vērtu stipendiju.

Kā stāsta VeA pārstāve Agnese Jēkabsone, grāmatvedība ir joma, kura studentei liekas interesanta un saistoša, tādēļ stipendiju viņa vēlas ieguldīt tieši grāmatvedības zināšanu papildināšanai. Studente uzņēmuma pārstāvjiem apliecināja, ka viņa noteikti izmantos arī iespēju vienu reizi mēnesī viesoties uzņēmumā un iegūt praktisku pieredzi no dažādiem uzņēmuma darbiniekiem, nodaļu vadītājiem un vadības.

Kopumā stipendijai pieteicās 13 studenti, taču komisija klātienē tikās ar 12 stipendijas pretendentiem.

Stipendijas mērķis ir veicināt VeA Ekonomikas un pārvaldības fakultātes profesionālās bakalaura studiju programmas biznesa vadībā studentu aktivitāti studiju, pētnieciskajā un sabiedriskajā darbā un palīdzēt VeA EPF sagatavot studentus darba tirgum, papildus stipendijai nodrošinot arī koučinga apmācības vienu reizi mēnesī stipendijas piešķiršanas periodā. Koučinga apmācības norisināsies SIA Bucher Municipal telpās, kur stipendijas saņēmējs būs tiesīgs personīgi izvēlēties, ar kuru nodaļu vadītāju, darbinieku tikties un gūt pieredzi, zināšanas, skaidroja VeA.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils Augstskolas publicitātes foto