Diviem VeA studentiem piešķir “HansaMatrix” stipendiju 150 eiro mēnesī

0
138

Arī šajā mācību gadā Ventspils Augstskolas studentiem ir iespēja pieteikties stipendijām, un viena no tām ir Ventspilī strādājošā uzņēmuma HansaMatrix stipendija. Šogad to saņems divi studenti – tā piešķirta Ievai Zonenbergai un Kristianam Ozoliņam.

Zonenberga studē VeA Ekonomikas un pārvaldības fakultātē bakalaura studiju programmā Biznesa vadība trešajā kursā. Ieva stipendijas komisijai prezentēja uzņēmumu SIA HansaMatrix Ventspils, kas bija obligāts nosacījums, kā arī klātesošajiem pastāstīja par sevi, atbildēja uz komisijas uzdotajiem jautājumiem.

Ozoliņš studē VeA Informācijas tehnoloģiju fakultātes bakalaura studiju programmā Kuģu navigācijas elektronika otrajā kursā. Arī Kristianam bija jāprezentē uzņēmums SIA HansaMatrix Ventspils, kā visiem stipendijas pretendentiem. Viņš arī īsumā pastāstīja par sevi un savu līdzšinējo darba pieredzi, kā arī atbildēja uz komisijas uzdotajiem jautājumiem.

Abi studenti deviņu mēnešu garumā katrs saņems 150 eiro, kā arī iegūs iespēju piedalīties SIA HansaMatrix mentoru skolā un darboties praksē uzņēmumā.

25.10.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils Augstskola