Pašvaldības pārvaldībā esošais uzņēmums Kurzemes filharmonija, kas apsaimnieko teātra namu Jūras vārti, izsludinājis konkursu uz jaunās Ventspils koncertzāles mākslinieciskā vadītāja amatu, liecina publicētais sludinājums.

Mākslinieciskā vadītāja darba pienākumos ietilps ideju ģenerēšana, kā arī māksliniecisko programmu izstrāde un īstenošana, programmu budžeta plānošana un kontrole, sadarbība ar ārvalstu un vietējām koncertorganizācijām.

Tāpat pienākums būs arī rūpēties par koncertzāles tēla atpazīstamības veicināšanu. Būtisks uzdevums būs arī vietējo amatiermākslas kolektīvu darbības integrēšana mākslinieciskajā programmā.

Kandidātiem jābūt ar padziļinātu izpratni par kultūras un mākslas norisēm Latvijā un ārvalstīs. Pretendentam jābūt augstākajai izglītībai humanitārajās vai sociālajās zinātnēs, vismaz trīs gadu pieredzei līdzīgā amatā, kā arī jābūt apveltītam ar teicamām komunikācijas un prezentācijas prasmēm.

Savu dzīves aprakstu jeb CV, motivācijas vēstuli un vismaz divu nozares profesionāļu rekomendācijas jānosūta elektroniski uz kf@ventspils.lv vai jāiesniedz personīgi Jūras vārtos līdz 28.septembrim.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto